Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

15 Dakika' DA CSW Mi biter ?

15 dakika gibi kısa sürede CSW bitti. Hem de oyunun en kalabalık en yoğun serveri olan Siriusta.Bu nasıl oldu derseniz ; clanların hiç biri kaleye vurmadı. Şimdi etkinlik etkinlik dediniz buyurun size etkinlik.Milleti oyundan soğutmaktan başka ne işe yaradı soruyorum size..

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ne güzel işte 15 dkkdada bitmiş herkez CZ sine dönmüştür.
    Zaten herşey cz odaklı değil mi ?

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Gerçekten traji komik , yeni serverlarda csv kimler aldı ? tabiki ittifaklar . şaşırdıkmı hayır. artık kabul ediyorum adamlar her türlü bu işten para kazanıyor . oyunu oyun oynamak için oynamıyorlar . serverları emip oyuncu düşürüyorlar . hergün felankordan drobu al , pazarda sat yada kendi adamlarını artıla . cz bus slotlarını ele geçir. konuşmaya gelince yayın açıp saatlerce kendi kendilerine konuşurlar , bu oyunun kanserisiniz ittifaklar bunu kabul edin
    [PHP][/PHP]

Junior Member
    Quote Originally Posted by tus_w2UgdbEy View Post
    15 dakika gibi kısa sürede CSW bitti. Hem de oyunun en kalabalık en yoğun serveri olan Siriusta.Bu nasıl oldu derseniz ; clanların hiç biri kaleye vurmadı. Şimdi etkinlik etkinlik dediniz buyurun size etkinlik.Milleti oyundan soğutmaktan başka ne işe yaradı soruyorum size..
    haklısın umarım ittifakı zengin edecek başka sözde etkinlikler gelmez

Senior Member
    Castellan sikahları ve kalenin asla gelmemesi gerektiğini gördük

Umarım yeni gelecek silahlar JR, chaos etkinliklerinden elde edilen gem ve kutuya metaryal olarak eklenir
    Shell kırdırma, spell Stone gibi malzemelerle de kombinlenir.

Senior Member
    niye oyundan soğutsun ki insanları vurmak istememiş vurmamışlar zaten soğudu dediğin kişiler ? csw girenler vurmamış monuya csw girmeyenler niye bu yüzden oyundan soğusun ki ?

Alt clan sistemi CSW için kaldırılmalıdır. Önceden clana alınabilecek oyuncu sayısı düşük olduğu için olabilirdi. Şuan bir clana 50 kişi alınabiliyor. Bu da yeterli bence CSW için.

Senior Member
    Üzülerek söylüyorum ki CSW nin ödülleri tamamen kaldırılmalı. Zira bu oyuncular hiçbirşeyi haketmiyor. CSW nin ödülleri rekabet seviyesinin çok yüksek olması nedeniyle iyi olmalı ancak şuan benim izlediğim şey rezillik başka bişey değil.

Senior Member
    Ben diezde oynuyorum o yüzden yeni sunuculardaki konulara pek hakim değilim ancak ittifak vb. durumlardan haberdarım . Her konuda zorluk çekiyor olabilirsiniz ama CSW etkinliğindede zorluk çekmezsiniz yani 15 dakikada bittiyse etkinlik sizlerin suçu . Koskoca server 1 clan ve alt clanlarına ait değil arkadaşlar birleşin ve ellerinden alın CSW bu yahu bu kadar da abartmayın .

Senior Member
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Ben diezde oynuyorum o yüzden yeni sunuculardaki konulara pek hakim değilim ancak ittifak vb. durumlardan haberdarım . Her konuda zorluk çekiyor olabilirsiniz ama CSW etkinliğindede zorluk çekmezsiniz yani 15 dakikada bittiyse etkinlik sizlerin suçu . Koskoca server 1 clan ve alt clanlarına ait değil arkadaşlar birleşin ve ellerinden alın CSW bu yahu bu kadar da abartmayın .
    Altarda ittifak clandan biri alınca diğer yancıları saldırmıyor gidip. İttifak çok kalabalık şekilde savunmayı deniyor ama savunamıyor. Peki sonuç ne oldu, yancı bir clan son dakkalarda aldı taşı. Kapılar daha kırılmadan ittifaktaki en büyük clana kapıyı açıp içeri aldılar ve onlara verdiler CSW yi.