Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member
    Nickname
    UNCERTAİN
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NON
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Angry Yeter Artık Şuna Son Verilsin

Herkese merhaba;
    Bu olay her zaman oluyor fakat görevlerin sıfırlanması ile birlikte gelen hype daha da göze batmasına ve can sıkmasına neden oldu bazı yaratık kesme ve içlerinden çıkan materyal görevlerini normal yapma süresi 10dk ise slotlara oyundan kazanç sağlamak için koyulan sözde genieli charlar sayesinde 30 40dk yı buluyor htb-htc eslant çöldeki dragon dişi quest trolün oradaki boss un içinden çıkan materyal vs. emcde'de bir çok yerde bunlar yüzünden çok rahat yapabileceğimiz görevler haram zehir oluyor bunlar oyundan para kazanacak diye gelir sağlayacak diye normal oynayan oyuncular neden eziyet çekiyor bi htb-htc görevi 8 kişilik pt ile max 5-10dk sürecekken bunlar yüzünden 2 göreve 30dk mızı veriyoruz 2. leri de say en az 40-50dk gidiyor neden yahu neden bunlar cebine para koysun diye ben neden eziyet çekiyorum bunlara bir çözüm bulunmalı üstüne üstlük birde dalga geçiyorlar küfür ediyorlar kutu alamayınca nerelere düştük oyunda görev bile yapamaz hale geldik bu vasıfsız işçiler yüzünden lütfen buna bir çare bulun NTTGAME...
    Last edited by NativeBrutal; 07-03-2021 at 12:35 PM.

Senior Member
    Eziyetten başka bişey değil. Ya 8 pcli adamlara çözüm bulun yada görevleri komple kaldırın. Bari sinirimiz bozulmasın.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Görev sıfırlama etkinlikleri zamanı çok fazla görev yapan olunca olunca biraz yoğunluk olduğu doğru zaten etkinlik için 2 hafta gibi bir süre bulunuyor. Görev slotları konusunda şu an için yapılabilecek bir şey yok düzenleme vs gelir mi bilmiyorum ancak illegal olduğunu düşündüğünüz oyuncuları cheat reports'a bildirebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Görev sıfırlama etkinlikleri zamanı çok fazla görev yapan olunca olunca biraz yoğunluk olduğu doğru zaten etkinlik için 2 hafta gibi bir süre bulunuyor. Görev slotları konusunda şu an için yapılabilecek bir şey yok düzenleme vs gelir mi bilmiyorum ancak illegal olduğunu düşündüğünüz oyuncuları cheat reports'a bildirebilirsiniz.
    İllegal olduğunu biz biliyoruz, siz de biliyorsunuz ama biz ispatlayamıyoruz

Yönetimden isteğimiz timed sunucusu açılması ve timed sunucusunda genienin aktif olmaması.

Senior Member
    Merhaba,
    Sen yanlış anladın sanırım. Görev slotu veya materyal için slota gittiğimizde çoklu çar sokanlar yüzünden ks atmak veya materyal çıkarmak çok zor oluyor.

Mesela bugün manticore'dan istenen materyal ( trade edilmeyen, satın alınamayan) çıkarmaya çalıştım. 1 saat sürdü 3 tane materyal çıkarmak.

Keza, konuyu açan arkadaşın dediği slotlarda aynı şekilde.

Şu görev slotlarına bir el atmanın zamanı gelmedi mi?

Merhaba,
    illegal oldugunu pek çok defa bildiriyoruz ama aksiyon alınmıyor ağırlıkla genie ile genie altı macroyu ayırt etmek çok basit

Senior Member
    çöldeki dragondan düşen para miktarını düşürmesi lazım nttgame adamlar sadece o yaratık için 2 tane mage koyuyor oraya genieden onu seçip 2 tane 80 skili atıyor yaratık hemen ölüyor ya yeni görev yapan adam bu yaratığı nasıl kessin camp 1 ve 2 full bu 8 pc li genieli adam kaynıyor çok zor

ekstraı camp acılıp içinden drop cıkmazsa sorun çözülür umarım yapılır

Senior Member NeverFree's Avatar
    htb-htc-satiros-nightmare-death wizard- aincholo-raven her yer mage farmerler