Results 1 to 7 of 7

Exclamation JR Etkinliği ve 1+1 Etkinliği Hk.

Merhabalar,

Oyunu canlandırmak için, taze kan olması için yapılan güzel etkinlikler fakat denetimin bu aralar çok daha fazla olmasını düşünüyorum.

Şimdi JR'den çıktım. Multi olduğu çok belli 3 kişi denk geldi. 1 mage, 1 priest, 1 okçu. JR başında E ye basmış hiç durmadan giden bir mage ve ESC atmayan bir mage. Mobların dibine girip z-r yapan manası bile gitmeyen bir okçu. ++ ac atmayan, çok çok geç atan ve heal atmayan, 2. odaya kadar tüm partidekileri en az 4 er kere yatıran priest.

JR etkinliği olduğu için black gem i bile kar sayanlar var. 1+1 ile silvery gem için 79 a çar kasıp multi girenler var. Bakın daha etkinliğin ilk günü, ilk JR sanırım. Başıma gelen olay bu.

Şüphelendiğiniz olayları videoya alarak CR'ye konu açabilirsiniz yazan moderatör arkadaşlara şimdiden cevap oalrak yazayım. Oyuncuyuz biz. Ben sadece oyun oynamak istiyorum. Önceden çok uğraşıyordum. Ama artık sadece oynamak istiyorum. Yani bizim görevimiz değil ki bu. Direkt bizi hedef alan küfür edilir, bunun kanıtını alıp atarız tamam ama diğerleri bizim işimiz değil. Lütfen artık gereğini yapın. Şu an hem JR hem 1+1 etkinliğinden dolayı bu kişilerin çoğalacağını düşünüyorum ve oyun zevkini direkt bitiriyor.

Bu arada aynı ip adresi üzerinden sadece 1 karakterin etkinliğe giriş kısıtlamasını takdir ediyorum. Yeterli değil ama caydırıcı. Bunun gibi kısıtlamalar, caydırıcılar, ve bu hareketlerin önüne tamamen geçecek şeyler bekliyoruz.

Senior Member
    Çözümünü söyleyim.

1. Mobil veri ile oyuna giriş yasaklanacak.

2. Jr eventinde kaybeden tarafa hiç bir şekilde Black gem verilmeyecek.

3. Afk kalan kişilerim tüm ıp kontrol edilip tüm karakterlerine ceza verilecek.

Bu maddeler yapılmadıkça hiç bir gelişme olmaz.

Senior Member
    Daha öncede konu açtım söyledim, oylama sistemi gelmeli, oran orantı ile partideki adam sayısına gören bir oran ile oylama olmalı, örn ; 8 kişi var, atılacak kişiye 5 evet yada 6 evet oyu çıkarsa atılsın hiçbir şey alamasın.
    7 kişi mi var 4 yada 5i evet derse atılsın.

Adamlar zaten yenmeye değil, dropta gelenle birlikte Black geme oynuyor böylece her gün kazanmış gibi silvery gem parasına denk geliyor, sen ben gariplerde sinir hastası olalım.

Bunu söylediğimde itiraz eden her kim varsa multicidir.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Sorun yeni değil. Her zaman olan bir şey. İstediğini söyle hiçbir önlem alınmayacak. Yine sana "Şüphelendiğiniz durumları videoya alarak CR ekibine iletin lütfen" yazacaklar..

Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Çözümünü söyleyim.

mobil veri dediğin en kötü fatura 100 tl. İnternetlerde 100 tl. adam gider 2. interneti bağlatır. Vizyonsuzca fikirler verme kanka

Senior Member
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Çözümünü söyleyim.

Bir şeyler yasaklayarak böyle şeyleri önleyemezsin. Multi açacak adam internet alır 50 tlye açar, ama oyuna arada bir mobil veri ile giren adam giremez onla uğraş dur bir de.