Results 1 to 5 of 5
    Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad

2x Juraid Ödül Etkinliği Hakkında

02.07.2021 tarihinde başlayan 2x Juraid Ödül etkinliği için Discord üzerinde moderatörden sabah 07:40 etkinliğini de kapsadığı yönünde onaylama geldi ve kendilerine verilen bilginin bu şekilde olduğunu söyledi. Ben 02.07.2021 tarihinde sabah 07:40'ta gerçekleşen Juraid etkinliğini kazanan biri olarak çantamda 4 adet Silvery Gem göremedim.

Dünkü Juraid faciasından sonra silinen gemlerin üzerine bir de böyle bir açıklama yapılması hakkında ne gibi bir telafi yolu izlenecek? Şahsen dün kaybettiğim ödüller için bir bilet göndermiştim, şimdi ise kazanmış olduğum fakat gelmeyen ödüllerim için de bir bilet göndermeli miyim?

Senior Member
    Benim de dün kazandığım 3 adet silver gemim silinmiş. Bunun yanında kazandığım 1 green geme dokunmamışlar Bilet attım ama umudum yok. Zaten ülkece umut kalmadı oyunda da aynı.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Gyr_h1NR8dQB View Post
    02.07.2021 tarihinde başlayan 2x Juraid Ödül etkinliği için Discord üzerinde moderatörden sabah 07:40 etkinliğini de kapsadığı yönünde onaylama geldi ve kendilerine verilen bilginin bu şekilde olduğunu söyledi. Ben 02.07.2021 tarihinde sabah 07:40'ta gerçekleşen Juraid etkinliğini kazanan biri olarak çantamda 4 adet Silvery Gem göremedim.

Dünkü Juraid faciasından sonra silinen gemlerin üzerine bir de böyle bir açıklama yapılması hakkında ne gibi bir telafi yolu izlenecek? Şahsen dün kaybettiğim ödüller için bir bilet göndermiştim, şimdi ise kazanmış olduğum fakat gelmeyen ödüllerim için de bir bilet göndermeli miyim?
    Siz de bilet gönderebilirsiniz gerekli incelemeyi destek ekibi yapacaktır.

Senior Member
    ÜST EDİT: ŞU AN İTİBARİ İLE BİLET ATMAM SONUCU MOBDAN ÇIKARDIĞIM GREEN GEM HARİCİ İLE KAZANMA ÖDÜLÜ HESABIMA TANIMLANMIŞTIR.

Boşuna konu açmayın. Klasik cevabı vereyim:

''2 gem kaybettiniz 29 gün x2 ödül verdik. mağduriyetinizin 29 katı telafi ettik demek ki. Yapımcı firma vermiyor gemleri''
    Last edited by Key_C; 07-02-2021 at 03:42 PM.

Senior Member
    Ben de bilet gönderdim. Sonucu bekliyorum.