Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Angry Jr de son dakikalarda dc olma !!!

Artık gerçekten sıkıldım 1 2 m kasıcaz onda da burnumuzdan geliyor son 3 dk karus pointe 3 5 girdim ve dc oldum bu mu yani o zaman oturalım jr de attack da yapmayalım...

https://www.hizliresim.com/nkci02l

Senior Member
    Zaten öndesiniz kessen bile skor saymayacak, lwl 76, amacını anlayamadım.
    Oyna devam.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    Zaten öndesiniz kessen bile skor saymayacak, lwl 76, amacını anlayamadım.
    Oyna devam.
    kanka tamam da otursak afk yız diye kızıyorlar oynuyoruz 3 5 ok tamı atmayalım dc oluyorsa bu oyunun problemi değil mi benim amacım adam kesmek takıma skor kazandırmak zaten dc pre yok item yok o giden parayı kim karşılıyacak ?

Senior Member
    Skill barda 70 skili yok 60 skili yok sen ne yapıyorsun arc shot mu vuruyorsun adamlara? Amacım adam kesmek diyor hahahahahhaa adamın dibine gidip 3-5 makrosu mu açacaksın kesmek için?

İce lryi 9a koymuş vurmadığına o kadar eminim ki sytx skill barda bile yok ahahahahahha. Üstünde cure yok master taşı yok. Leveli 76 üstünde görev shell 7 ib.
    Youtubedan saatte 5m kastım videosu izleyip eslanta giriş yaptığın o kadar belli ki. Bu tipleri savunan çıkıyor bir de. DC olduğuna o kadar sevindim ki. Darısı diğerlerine.

Senior Member
    Bu nasıl bir char ya insan bi 70 skilini açar ayrıca 8 2 öndeyken son 3.5 dk kalmışken neden monuya dalarsın ki? Atın esc yukarda bekleyin.

>"amacım adam kesmek"
    >server rosetta
    >çar 76 level
    >server rosetta
    >70 yok
    >server rosetta
    >mana çekme yok
    >cure yok
    >SERVER ROSETTA
    >master taşı yok
    >62 yok
    >skill barda okçuların pkda kullandığı 1 skill bile yok
    >bedavaya görevla alabileceğin mitril set bile yok
    >SERVER ROSETTA

Eski swde böyle jr girdiğin için bırak dcyi, ban yesen evladır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ANNABELL View Post
    >"amacım adam kesmek"
    >server rosetta
    >çar 76 level
    >server rosetta
    >70 yok
    >server rosetta
    >mana çekme yok
    >cure yok
    >SERVER ROSETTA
    >master taşı yok
    >62 yok
    >skill barda okçuların pkda kullandığı 1 skill bile yok
    >bedavaya görevla alabileceğin mitril set bile yok
    >SERVER ROSETTA

Eski swde böyle jr girdiğin için bırak dcyi, ban yesen evladır.
    bu seni ilgilendirmez saate onlarca m kazanıyorsunuz premium olmayan adamlara 2 m yi bile çok görüyorsunuz sizin gibiler yüzünden bu oyun oynanmaz halde açın halinden aç anlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    Bu nasıl bir char ya insan bi 70 skilini açar ayrıca 8 2 öndeyken son 3.5 dk kalmışken neden monuya dalarsın ki? Atın esc yukarda bekleyin.
    70 skili açmak için toz gerekiyor ya dostum hani onu almak içinde para gerekiyor işte o yüzden jr giriyoruz ya

Junior Member
    Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    sorun bumu yani gerçekten senin başına böyle durduk yere dc gelse ortalığı yıakrsın silver gemim gitti diye burda net kopukluğu da yok oyun hatası hergün en az onlarca kişi bu durumu yaşıyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Skill barda 70 skili yok 60 skili yok sen ne yapıyorsun arc shot mu vuruyorsun adamlara? Amacım adam kesmek diyor hahahahahhaa adamın dibine gidip 3-5 makrosu mu açacaksın kesmek için?

İce lryi 9a koymuş vurmadığına o kadar eminim ki sytx skill barda bile yok ahahahahahha. Üstünde cure yok master taşı yok. Leveli 76 üstünde görev shell 7 ib.
    Youtubedan saatte 5m kastım videosu izleyip eslanta giriş yaptığın o kadar belli ki. Bu tipleri savunan çıkıyor bir de. DC olduğuna o kadar sevindim ki. Darısı diğerlerine.
    benim ne yaptığım seni alakadar etmez nasıl oynadığım da seni ilgilendirmez sizin gibiler yüzünden oyuna yeni adamlar gelmiyor öğrenemeyip siliyorlar hep senin dediğin olcak en iyisi sensin ya biz yeni oyuncu olamıycaz zaten anamızın karnından öğrenerek çıktık