Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Junior Member
    öncedenki oy kullanma şekli mesela girip her karakter oy atabiliyordu çok güzel bi güncelleme ile tek idye döndü, aynı şekilde buda yapılabilir çok saçma bir sistem var tek kişi tüm paraları alıp götürüyor...

Junior Member
    Race
    Karus
    Son kata giriş 83+ lvl olmalı, ayrıca int bp lere ekstra atak buff kalkmalı.

Senior Member
    Drakide sıralamaya ödül olarak verilen kutular tradeye kapatılabilir mantıklı. Ancak zaten normal farm olarak girildiğinde drobu zaten çok az normal oyuncuları etkilememesi adına sıralamadan verilen ödüllerin nontrade olması mantıklı geldi bana.

Senior Member
    Objektif bakmak gerekirse legal bir şekilde sıralamaya giriyorlarsa bence bir problem yok

Senior Member
    Siriusta draki ilk 5imi 10umu neyse kapamış arkadaş yayında draki maaşları yatmış oo felan diyordu komik bi durum.

Senior Member FG1919's Avatar
    Çok önce yapılması gereken bir guncelleme

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    kutular no trade son kat için +83 level şartı geldiğinde sorun ortadan kalkar

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    kutular no trade son kat için +83 level şartı geldiğinde sorun ortadan kalkar
    kardeşim kutuların non-trade olmasına katılıyorum da son katta niye 83 sınırı olsun. atıyorum sen gidip dreadmare kesince oyun sana sen 83 level değilsin 82 levelsin sana drop oranım sıfır mı diyor. bazen nttgame ve mgame in bir tarafı yaparken bir tarafı yıkma huyu siz oyunculara da geçmiş. dersin ki drakide 1 hesap sadece katılabilir tamam derim, ya da sıralamaya girmek için 83 level sınırı olmalı dersin tamam derim, ancak senin dediğin şeyin hak eşitliğiyle ilgisi yok. benim gücüm 5-8'e çıkmayı ve draki el rasage'ı öldürmeye yetiyorsa hakkımdır öldürürüm. tabi bir de şu var senin 83 değil de 82 level bir çarın olsaydı bu sefer önerini +80 olarak değiştirir miydin, bence kesinlikle değiştirirdin. biz buna kendine göre yontma diyoruz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Bu Drakiye kesin çözüm gelmesi gerekiyor. Eskiden 2 kutu biraz zorlasam 3 kutu alabiliyordum. Şimdi multicilerden dolayı 1 kutu alamıyorum. Adam serverdaki en yüksek AP veren set takı silahı satın alıp hesaptan hesaba aktararak bütün kutuları süpürüyor. Hatta clanımdaki bir kişi bu işi yaparak sadece oynadığım serverda ayda 10gb kazanıyor oturduğu yerden.

* Ek olarak şunu ekleyim. Drakide yeni bir buglu koordinat da bulmuşlar. Kitlenmeden yine bossları kesiyorlar.
    Bence kit yeme olayı tamamen kaldırlmalı, çünkü bazıları bunun bir şekilde bug'ını buluyor ve hep aynı şeyi yaparak sürekli sıralamayı elinde tutuyor. Kit olayı kalksa en azından herkesin ap'si oranında bir birine yakın sıralamalar yapma şansı olur, sadece el çabukluğu ve bazı ufak taktikler öne geçmeni sağlar. Kit yeme olayı şansa bağlı falan deniyor ama öyle olmuyor maalesef.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ustad1991 View Post
    Normalde bu konuyu dün açıcaktım fakat bugüne nasip oldu.
    Sayın gm heyetinin bu konuya bi çözüm bulması gerekiyor çünkü bazı kişiler 100lerce draki charına girip sıralamaya sokarak her ay tüm serverlerde aşırı şekilde
    gelirler sağlıyor.Kutuların en azından kalkmıyorsa bile tradeye kapalı olması gerekiyor diye düşünüyorum. Sizinde değerli görüşlerinizi bekliyorum......
    legal yapıyorlarsa birşey diyemem ama bence bu drakilerde illegaller bayağı fazla.