Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43
    Bizim millette ne kadar nankör etkinlik getiriyorlar hala ağliyorlar. Yok koxper yok chaos yok bilmem ne bunlar her oyunda olan şeyler bana bir tane hilesiz oyun söyleyin bulamazsiniz. Bir oyuna başlarken bunlarin hepsini düşünüp başlayin yoksa sürekli ağlarsiniz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Bronz premium yeterlimi ?
    Premium sahibi olmanız yeterli.

Senior Member
    Teşekkürler yan karakterler gudubetti sonunda görev sıfırlama ile birlikte bu harika oldu, teşekkür ederiz

Senior Member
    Görev sıfırlamadan önce gelmesi işe yarar olmuş.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by IKillerBeramus View Post
    Sonunda beklediğim bir etkinlik gelmiş teşekkür ederim.Tek bir sorum olacak sadece BRONZE pre ile bu etkinlikten fardalanabilecek miyim?Bunun cevabını öğrenmek isterim.Kolay gelsin..
    Birkaç yorum yukarıda sorunuzun cevabı bulunuyor. Premium sahibi olmanız yeterlidir.

Junior Member
    Premium olmayan oyuncular ne yapsın? Etkinliklerden bile faydalanamıyorlar jr giriyorlar itemsiz diye küfür yiyorlar,pazar yapıp parayı katlıyım deseler paraları yok, farm yapalım deseler preminyum yok bari etkinlikleri de premiumsuzlara da getririn bizde sevinelim...

Junior Member
    Keşke premiumsuzlarda faydalanabilseydi.

Pre alacak param var aslında ama halen şikayet ettiğim hilecilerden, yaklaşık 30 kişiden 5'i bile banlanmamış. Şikayet edeli de aylar oluyor. Bu adamların hile kullandığından eminim çünkü 7/24 slottalar ve genie kullanmıyorlar. Adamlardan birisini dün gördüm eline +8 ee almış adam hile ile kastığı paralardan. Şu hile oyununa çözüm getirseniz ve pus fiyatları daha düşük kura sabitlense oyuncu rekoru kırar oyun. Bazen lafer eğrisinde bilmekte fayda var. Şirket bu eğriyi bilseydi yaptıkları karlar şu ankinden çok çok daha fazla olurdu.

Junior Member
    Merhaba bir süredir oyunu bırakmıştım arkadaşlarımın söylemesi üzerine 1+1 etkinliğinden faydalanmak için disc premium çektim... fakat bana 79 levelin son oldugunu söylemediler dünyam başıma yıkıldı. Lütfen 83 level'a kadar uzatın rahat rahat 83 yapalım charlarımızı exp kasmak zaten çok zor...

merhaba 81 lv içinde geçerli mi bu yoksa sadece 80'e kadar mı bu etkinlik