Results 1 to 1 of 1
    Junior Member

Angry Son Dakika Drakicileri

Belki yüz bin defa konu açtık iki yüz bin defa daha muhtemelen bu konular açılacak. Yani ben yoruldum siz yorulmadınız hala 6 dakika da Draki bitiriyorlar ve hile yok diyorlar, anlamak mümkün değil her yer koxper doldu banla banla bitmiyorlar, birini banlıyorsun başkası çıkıyor bu ne ya kardeşim bu oyunun yani geçici çözümlerden kalıcı çözümlere ihtiyacı var öyle saçma sapan 4 haneli yazı koyarak Captha ile çözülecek hatta azaltılacak bir çözüm değil. Bütün sıkıntıyı bizim gibi legal oyuncular çekiyor adama BUFF atıyorum "aa sen elle mi atıyorsun?" diyor. Yani biz buralara nasıl geldik? Koxp macro pedal daha ne hapisten korkuyor millet, ne banlanmaktan korkuyor. Hiç memnun değilim senelerdir oynuyorum adama soruyorum "bu dereceyi nasıl yapıyorsun?" bana trade atıp itemlerini gösteriyor. Arkadaşım senin charının leveli daha 74, 83 rep 10 5400 apli charla db redpotlu ve ben senin dereceni yapamıyorum yani bide diyor ki "oyunculuğunu geliştir" la benim gibi bu swde kaç Priest var? İşini gerçekten yapan oyuna emek veren Priestleri ben zaten tanıyorum onlar da beni iyi bilirler Draki'nin ilk çıktığı günden beri ben hep giriyorum, mobların nereden çıktığını senden daha iyi bilirim. Ya sizin incelemelerinizi tam yapmıyorlar ya da siz gerçekten bu işi farklı methotlarla yakalanmadan yapıyorsunuz? İtem falan bana boş yapma. Madem öyle neden son dakika giriyorsun? Şuan bu yazıyı yazarken sen 10 dakika öncesine kadar hala Draki'ye giriyordun neden son dakikayı bekliyorsun? Senin gibi son dakika da girenlerin hepsine söylüyorum neyi bekliyorsunuz? Tabii inceleme yapılırsa charlara bişi olursa en azından kutuları kurtaralım bütün derdiniz bu. 6 dakika ve civarı derece yapanlara sesleniyorum madem bu kadar güzel sisteminiz var bu kadar güzel işi biliyorsunuz biz bilmiyoruz o zaman editsiz olarak bir video alın biz de öğrenelim nasıl yapılıyormuş 6 dakika da Draki o zaman susarım daha da bu konuya girmem hatta tebrik ederim.

Yapımcılara özel bir tavsiyem var konu kapatılmazsa veya bu yazıyı ciddiyetle okuyan olursa diye bu tavsiyeyi vereyim hem sizin de işinize yarar.

Draki kulesi 30 gün giriş müddetini 27 güne azaltın son 3 gün kimse giremesin ve sıralama 3 gün görünsün ve 100 sıralamadaki bütün oyuncuların süresi görünsün hem 3 gün sizin vaktiniz olup oyuncuları inceleyebilirsiniz ve biz de her Draki kutu dağıtma gününde isyan dolu sözler sarf etmeyiz. Böylece son saatlerde girenleri incelemiş olursunuz bu sayede onlar kaçamak yapar gibi kutuları alıp ortadan kaybolamazlar.
    Last edited by ByTakumi96; 06-30-2021 at 04:02 PM.