Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member LordVeyda's Avatar

Ardream droplarındaki akıllara zarar azalış hk

Ardream clan olarak 2 haftadır hangi slot olursa olsun, saatte aldığımız drop sayısı 2 maksimum 3... Bir kişi olarak değil 30 kişilik clan herkeste aynı. Neden böyle oldu acaba ?

Hiçte azaldığını düşünmüyorum
    Ardreamın artık kapatılma zamanı geldi bile
    Hiçbir sw'de pk adına birşey yok sadece TL odaklı oynanıyor o alan.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Allah aşkına hadi kapat ardreamı. Hadi kapasana bi :d Ardream'da farm atamadığın için herhangi bir şekilde dropların azalması ya da artması hakkında bilgin yok gibime geliyor... Ya bi de şu TL muhabbetini yapmayın artık. Oyundaki en baba clanlar bile farm slotları için birbirine giriyor. Sizler de öylesiniz. Neyin duyarını kasıyonuz anlamıyorum

Git CZ'de hem farmını yap hem pk'nı at
    Bomboş alanda ittifak kurup farm yapılmaz..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Ardreamda zaten drop atmaması lazım. Millet cz de farm atmak için türlü eziyet çekiyor. Ardreamda cz den daha çok drop atıyor ilginç bi şekilde.

Çok yüzeysel bakıyosunuz ya. Böyle bir mantık olamaz Ardream'ın drop atmaması sonucunda oyun ekonomisinde nasıl bir değişim olacağının farkında mısınız acaba ? Çitinlerin değeri kalmayacak, bir milyon ton itemin değeri bitecek ( Rol, Roc, Fov, İmir vs [ eski sunucuları baz alaraktan ] ). CZ'de sanki adım attığın yer slotmuş gibi konuşmayın arkadaşlar. Eski sunucuları baz alın. Mithrilin şunun bunun herhangi bir değeri yok. Tek farm slotları bus atan slotlar. Napçaz 1000 kişi 3 slot mu paylaşçaz cz de ? Bu nası mantık ya

Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Git CZ'de hem farmını yap hem pk'nı at
    Bomboş alanda ittifak kurup farm yapılmaz..
    Kanka gelsene destana hadi otur bi slota farm yap 20-25 saniyeden fazla farm atabilcen mi hadi gel

Farm online mı oynuyorsunuz anlamadım ki. Ardream dropları düşmedi, düşürülmez de. Ne kadar gereksiz bir bölge olduğunu düşünsem de herhangi bir sorunu yok.

Eğer böyle bir adım atılmışsa doğrusu olmuş, hatta hala saatte 2-3 drop atıyorsa az bile yapılmış, 59 level çarlarla her kestiğiniz mobdan siz bus, bes, high class kağıt alacaksınız da biz enayi miyiz 80+ çar kasıp farm atmaya uğraşıyoruz?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Azaltılmış olsa söylerlerdi şansın yokmuş bence.