Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 108
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yorumlar ortada mecazi değil gerçek anlamda ayda,yılda bir güzel bir şeyler geliyor oyuna onun da nasıl problemli olduğu ortada gerçekten.Bunu görmek için çok incelemeye gerek yok yaz aylarının içindeyiz oyunda her yerde boşluk var kendimde dahil olmak üzere oyuna kış ayları kadar asla girmiyorum.En kötü 2 haftadan önceden söylenecek bir haberi 2 gün önceden söyleyerek insanları 2 günlük süre içinde görev yapmaya zorlucaksınız,çile çektireceksiniz bence.

Senior Member
    full görevim ve çalışıyorum akşamları 2-3 saat oynayarak 3 güne nası yetiştiricem :S

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Benim gibi görevleri seven ve hepsini çoktan yapmış kişilerin kafası rahat. Üşengeçlikten görevlere dokunmayanların gözleri yaşlı
    3 günde parti ve slot kavgaları sebebiyle milyarlarca Exp'lik görev boşa gidecek üşengeçlikten.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member angelorock's Avatar
    Tatilden bronzlaşıp dönenler büyük bir şok geçirir reb basan arkadaşlarının sevinçlerini gördüğünde^_^ Önceden haber verilseydi güzel olurdu diye yazmak istemiyorum çünkü bunu zaten herkes kabul ediyor. Temmuz ayında oyunda reytingler aşırı düşüyor bu hızlı kararı buna bağlıyorum. 1 temmuz yasaklar kalkıyor falan derken ani bir panik atakla bu kararın alındığını düşünüyorum
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

süre çok kısıtlı değil mi ? en azından 1 hafta sonra yapılsa en azından herkes tüm görevlerini rahat rahat bitirmiş olur. bu şekilde hiçbir anlamı olmayacak

Senior Member
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Tamam haksızsınız demiyorum
    Ama yapımcı firma noktayı koymuşken ne yapabiliriz ki? Keşke en az 1 hafta daha uzatılabilse...
    Biz tepkimizi koyalımda belki yapımcıya bu konuyu gösterip oyuncularda istemiyor bak derler

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba arkadaşlar,

Discord üzerinde de belirttiğim gibi görev sıfırlanması ile ilgili bilgi bize gelir gelmez erteleme talep ettik ve şu an için bu isteğimize pozitif bir yanıt alamadık.

Ertelenmemesi ve 1 Temmuz tarihinde gerçekleşmesi ihtimalinden dolayı olabildiğince çabuk duyurularını yaptık. Tarih konusunda bir güncelleme olması durumunda forum ve discord üzerinden sizlere bilgi vereceğiz.

3 gün kısa bir süre değil fakat birden fazla karakteri olanlar için yeterli bir süre değil, bunun hepimiz farkındayız.

Anlayışınız için teşekkürler,

Junior Member
    Güzel olmasına güzel, görev yapmakta sıkıntı değil, tek sorun bütün eslant görev slotlarının genieli farmerlar la dolu olması yetiştirmek çok zor. umarız bi sonraki patch zamanına ertelenir bizlerde bu etkinlikten faydalanabiliriz... saygılar...

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Discord üzerinde de belirttiğim gibi görev sıfırlanması ile ilgili bilgi bize gelir gelmez erteleme talep ettik ve şu an için bu isteğimize pozitif bir yanıt alamadık.

Ertelenmemesi ve 1 Temmuz tarihinde gerçekleşmesi ihtimalinden dolayı olabildiğince çabuk duyurularını yaptık. Tarih konusunda bir güncelleme olması durumunda forum ve discord üzerinden sizlere bilgi vereceğiz.

3 gün kısa bir süre değil fakat birden fazla karakteri olanlar için yeterli bir süre değil, bunun hepimiz farkındayız.

Anlayışınız için teşekkürler,

Peki ya Yıl dönümü etkinliğinde yapılan görev sıfırlanması bu yılda gelecek mi buna bir cevap verebilir misiniz ?

Eyyyyyy khenarth söyle onlara onlar mı büyük biz asil oyuncular mı ?