Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Banned

Magenin Düzeltilmesi gerek bazı şeyleri daha.

Evet Resimdede Görüldüğü Üzere Başlangıç Statları Str 50 hp 50 dex 70 Mp 50 İnt 70 Biri bana şunun Mantığını Anlatabilri mi Neden dex 70 ? Arkadaş Madem Mp bile 50 iken dex nasıl okadar olabiliyor Diğer joblara bakıyorum Warrior maşallah 65 str 65 hp diğerleri çer çöp Statlarında bişey yok Pride keza öyle Bu magenin dexle ilişkisi nedir ? Seri vurmasımı vurduğunun sekmemesi mi ? Zaten oyunun en hantal jobu büyü hasarıyla dexinde alakası olmayacana göre sekme olayıda olmaz ee neden böyle bi ihtiyacı var bu magenin. O dexi 50 yapıp Mp ve hp yi 60 yapmak çok zor olmasa gerektir bence Çünkü magenin doğası gereği vuruş için mp lazım canı yükselmesi içinde hp lazım. İnt bile gereksizde hadi neyse Elbiseden dolayı versin bişey olmaz ondan.

Bunun Yapımcıya iletilmesini talep ediyorum 20 stat point bi mage için herşey demek 20 healt bonus demek bitane esktra takı gibi hp demek ve şu leş olan canına azda olsa bişeyler eklenir.

Bide mageye vurulan darbelerden biride Flame ring , shio tears ve imir ring Yeni serverlerin yüzde 70 i nerdeyse okcu servere biton bu 3 takı girmesine rağmen acayip derecede karaborsa oluyor bunun nedenide o Kanser job okcular adamlar alıyor imir shio piyasasınıda mahvediyor Hemde resisit benden daha fazla oluyor bu nasıl iş Lr tutmuyor ice tutmuyor. Adamlar 3 kuruş fazla verip foverin almıyor rol almıyor lego almıyor kendi takılarını almıyor shio imir alıp biz magelere item bırakmıyor bide item sanki çok kıymetliymiş gibi pazara kafalarına göre koyuyor piyasasınıda mahvediyor. bu 3 takıdan dexi kaldırmanızı talep ediyorum Veya Mageye özel diye ibare getirlsin Lich king erring gibi Şimdi diyeceksiniz sanane kardeşim itemden, ozaman Lycan lobo lupus Smit hammer ve holy animor gibi itemlerede sadece pri kullanır ibaresi geldiyse bu 3 takıyada gelmesini istiyoruz Bune ya Kanser job okcu benden çok kitler benden çok iceler ne güzel bi yüzüğü shio yapıp bi yüzüğü imir yapıp ne kitlensin ne icelensin bunlaramı çalışacak bu oyun lanet etttim bu jobdan mana çekmesi desen ayrı bi saçmalık.

Senior Member
    yapma kardeşim. büyüyü bozacaksın . ne gerek var şimdi sorun sıkıntı çıkartmaya .!

Senior Member
    mage bu oyunda düzeltilmez dostum malesef. itemsiz 83 statlara bakın bi magenin içler acısı halini görün. warriorlar hp veriyor mana kazanıyor olaya gel mage ise int veriyor mana kazanıyor ne işe yarıyor item giymeye boşu boşuna 160 int

Banned
    Quote Originally Posted by Sansmelegi View Post
    mage bu oyunda düzeltilmez dostum malesef. itemsiz 83 statlara bakın bi magenin içler acısı halini görün. warriorlar hp veriyor mana kazanıyor olaya gel mage ise int veriyor mana kazanıyor ne işe yarıyor item giymeye boşu boşuna 160 int
    Ya artık onada razıyızda 160 int 120 inte felan çekilse şu başlangıc statlarının rezaletine bak asas 70 dex mage 70 dex magenin dexle ne işi var acaba takılarımızada okcular çökmüş bize bırakmıyor bizden daha cok ince lr anti defi cok o 3 takınında mage özel olması lazım. skill animasyonları desen acayip derece hantal ben vurana kadar okcu bana 2-3 kere vurmuş oluyor elim kırılıyor.

Senior Member enezx's Avatar
    konuna katılıyorum mage oyuncularının hepsi de kabul edecektir
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    olur mu kardeşim 255 dex veriyorsun elin hiç düşmüyor

Banned
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    olur mu kardeşim 255 dex veriyorsun elin hiç düşmüyor
    Hemen deniyorum quest görevindende flame shard alıyorum +6 ya geçirirsem tamamdır flame damage sonuçata ne vururm beee

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by m3t3h4n44 View Post
    Hemen deniyorum quest görevindende flame shard alıyorum +6 ya geçirirsem tamamdır flame damage sonuçata ne vururm beee
    hayır; sol el halloween cane, sağ el +10 nebiros takıyorsun 72 staff vuruşu 10k vuruyor

Banned
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    hayır; sol el halloween cane, sağ el +10 nebiros takıyorsun 72 staff vuruşu 10k vuruyor
    255 dexle nasıl giyiyim o nebriosu kanka sol el hallowen sasğ el dagger giysem daha iyi değilmi

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    draki bless kalksın.
    ts ile sw sc basılabilsin.
    başka da bişey istemiyorum.
    beklentilerimi o kadar düşürdüm.
    zira ne zaman iyileştirme istesek nerf yiyoruz.
    mage bu oyunun mazlumudur.