Results 1 to 3 of 3

Thread: Raporum Hk.

Banned

Raporum Hk.

Kardeşim senin algılarında bir sorun olabilir ? Arşive kaldırılan rapora cevap GELMEZ bilgin olsun , raporuma gelen cevap İncelenecektir ve ardından bu konu arşive taşındı , YANİ bu adamın ceza alıp almadığı hakkında en ufak bir BİLGİ , TAKİP yapamıyorum.

ASIL SORUM JR TERK ETMENİN BİR CEZASI OLUP OLMADIĞIDIR. EĞER RAPOR BÖLÜMÜNÜ GÖREBİLİYOR İSEN VİDEODA HERŞEY NETTİR. SADECE EVET BU YAPTIĞI SUÇTUR BU GİBİ DURUMLARDA VİDEO İLE ŞÖYLE ŞÖYLE RAPOR YAPMANIZ DURUMUNDA BU GİBİ OYUNCULAR CEZA ALACAKLARDIR , YADA BU GİBİ DURUMLAR SUÇ TEŞKİL ETMEMEKTEDİR. 2 CEVAP DAN BİRİSİNİ BEKLİYORUM.

Senior Member
    Aynısını ben yaptım işlem tamam dediler kişiden kişiye fark eden ceza yöntemi mi var

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Sanırım yazılanları okumuyorsunuz.
    "Genel bölümler rapor yapılan, raporların sonuçlarının takip edildiği ve bilgi verildiği bir bölüm değildir"

Etkinliği terk etmek ceza sebebidir.
    Kanıtları CR ekibi inceler ve size gerekli dönüşü yapar.
    Tekrar söylüyorum "Forumun herkese açık olan kısımlarında raporların sonucu vb. gibi durumlar hakkında bilgi verilmez."

Varsa bir itirazınız Cr kısmına konu açıp bilgi alabilirsiniz.

Aynısını ben yaptım işlem tamam dediler kişiden kişiye fark eden ceza yöntemi mi var
    Böyle bir durum söz değildir. CR ekibi konu açan kişiyi değil, konuda paylaşılan KANITLARI inceler.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.