Results 1 to 5 of 5

Thread: Raporlama hk

Senior Member

Raporlama hk

Cheatreportsta ki moderatörler gününde konumu inceleyip işleme alırken gmler niye 3 günde bir gelip cezalarını kesiyor. 2 hafta önce crye attığımızda gmde gününde ceza keserdi ve her zaman Patheoz ilgilenirdi. En son ki konumu CluTaah cezalandırmış tam 3-4 gün konu açık kalmış . Gönlümün efendisi Patheozun kalbini falan mı kırdınız adam crye uğramıyor.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Cheatreportsta ki moderatörler gününde konumu inceleyip işleme alırken gmler niye 3 günde bir gelip cezalarını kesiyor. 2 hafta önce crye attığımızda gmde gününde ceza keserdi ve her zaman Patheoz ilgilenirdi. En son ki konumu CluTaah cezalandırmış tam 3-4 gün konu açık kalmış . Gönlümün efendisi Patheozun kalbini falan mı kırdınız adam crye uğramıyor.
    valla aynı problem bende de var
    adam akşam açık açık şöyle yazdı
    "ben banlanmam ki "

report ettiğimi bilen adam bana böyle cevap veriyor. Gmler gerekli işlem yapılacaktır diyor ve 2 3 gündür bekliyoruz

Senior Member
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    valla aynı problem bende de var
    adam akşam açık açık şöyle yazdı
    "ben banlanmam ki "

report ettiğimi bilen adam bana böyle cevap veriyor. Gmler gerekli işlem yapılacaktır diyor ve 2 3 gündür bekliyoruz
    Ceza alıyorlar almalarında sıkıntı yokta bu 1-1.5 haftadır işlemler yavaşladı.

Senior Member
    Son 2 aydır CR eskisi gibi çalışmıyor video atıyorum konu açıyorum. video da adamın uzaktan atak yaptığı belli oluyor mod delil yetersiz diyor. adam bir sıonraki chaos da yine hile kullanıyor şimdi sorun nerde ?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Öncelikle şu konuya bir açıklık getirelim, Patheoz CR'ye tam gaz devam ediyor Yayın veya farklı görevlendirmeler olduğunda haliyle biraz gecikmeler yaşanabiliyor. Raporlarınız işlem sırasındadır ve sırası geldiğinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılacaktır. Geçen zaman zarfında lütfen raporlarınızı takipte kalınız. İşbirliğiniz için teşekkürler.

Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Haha demek ki Belki bir açıklama yapılabilir bu konu hakkında.
    Elinizde kanıt olsun yada olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır.

Bakınız; Forum Kuralları

Quote Originally Posted by BehzatcAKBABA View Post
    Adam Jrde Genie açmış video çekip atıyorum 1 dklık bana gelen cevap bu tür reportları daha uzun videoya çekin.Ya kardeşim bunu SS alıp da yapabilirdim net olsun diye 1 dk video çektim,pc kastığı için videoyu durdurdum.Bu politika ile olmaz.Daha çok oyuncu kaybeder oyun.!
    CR Bölümünün belirli kuralları var ve bu kurallar çerçevesinde işlemler yapılmaktadır. Sunmuş olduğunuz kanıt yetersiz ise ilgili bölüm görevlisi sizden daha net kanıtlar sunmanızı isteyebilir. Ek olarak, yönetimi zan altında bırakacak
    yalan yanlış yorumlarınızı bundan sonraki konularda devam ettirmeyin, aksi taktirde forum desteğiniz süresiz olarak kullanıma kapatılacaktır, bilginize.

Bakınız; Cheat Reports Kullanımı

Konuya gerekli bilgilendirme yapılmış ve yoruma kapatılmıştır,

İyi forumlar.