Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Antares>Scorpion Side<UTC Box Şeytan Üçgeni Hakkında

Biliyorsunuz oyunda basit Antares adında bir Boss var. Bu Boss EMC-Luferson gibi şehirlerde de çıkabildiği gibi Moradon'da da çıkıyor ve bu Boss'un drobu Scorpion Side adındaki HP yükleyen basit bir Spear sınıfında olan bir Warrior silahı. Ama yüksek düzeyde HP yüklediği için Warrior sınıfı için ileri düzey upgradelendiğinde değerli bir silah.

Ares'te oynadığım için burayı örnek göstereceğim ama eminimki diğer serverlarda da durum aynıdır. Ares geçenki güncellemeden önce iki taneydi şimdi bire düştü. Bu sebepten dolayı olaya son 2 ay bazında rakamları vereceğim.

Bugün bir de UTC var idi. Tabi insanlar kutu alıyor kırdırıyor. Sadece bugün Ares'te en az 15 tane ki daha fazladır kesin UTC kutuları kırımı sonrası çıkan Scorpion Side saydım ve ;

Ben son 2 aydır Ares1 ve Ares2 olmak üzere en az 150 tane Antares kestim. Sadece ve Sadece 3 tane Scorpion Side drobu aldım. Bakın en az 150 diyorum 200'ü bile geçebilir.

Nasıl bir adalet bu ya da bu sizce adil bir durum mu?

Senior Member
    Antaresi nerde buluyorsun ya ben bi kere bulup kesiyim diye aradım yoktu.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Boss'lardaki tüm droplar aynı orandadır düşük olabilir ama UTC kutusundan fazla çıkması size fazla gelebilir sonuçta o etkinlik haftada 1 defa 200 oyuncu giriyor ort. herkes 7 kutu alsa 1400 adet kutu kırılıyor o tarz eşya düşmesi normal diye düşünüyorum.