Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Draki , camp, mytril hk

Teklif;
    -Oyuna görev yapabileceğimiz drop olarak sadece trade edilmeyen görev itemleri veren( animal blood vb.) Camplar eklensin. Farmcilar yüzünden sıkıntı çekiyoruz moradonda başlıyor çilemiz.
    Yine bu kamplarda bulunan buff npc leri yüzde 100 atak versin savaş ve baskınlarda kapalı olan bu bölgeler de böylece kurian warrior int pri gibi sınıflar da görev yapabilir.
    Mytril quest ve draki:
    -Karakter başına 3 değilde hesap başına 3 kere girilsin drop oranları bir miktar artsın ve çöpe attığımız draki armor kağıdı yerine trade kapalı 720 ve 1920 pot versin.
    -draki aylık sıralama box yerine trade kapalı bus versin.
    -Mytril quest için de takı görevleri eklensin ve mytril +pot versin.
    -Monster stone de bulunan yaratıkların canları dusurulsun seviyeye bakmazsizin kolay kesilsin böylece itemsiz adam 3 rpr yapıp 29 dakika cebellesmez içeride.
    -Jr : exp versin almasın.
    50 50 görevleri için 5m exp çok yetersiz.
    -bdw tüm seviyeleri kapsasin.

Senior Member
    Draki kısmına katılmıyorum ben düzenli her ay 1 premium ve 1 peri alıp 4 karakterim ile düzenli draki yapıyorum . Hem 4 karakterime exp kasabiliyorum hem çıkan droplar ile bir sonraki ay premium ve perimi alabiliyorum . Onun dışındakiler mantıklı destekliyorum.

Senior Member
    Açıkçası bir tane bile mantıksız öneri görmedim kendi adıma. Destekliyorum umarım dikkatini çeker bu konu oyun yönetiminin.

Junior Member
    Tamamına katılıyorum.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Drakinin hesap başına 3 limit olmasını bende destekliyorum. Draki sıralama ödüllerinin ilk 50 si 4 5 kişinin elinde. Çok büyük haksızlık olduğunu düşünüyorum.

Junior Member
    Droplar artarsa çok makul şeyler yazılmış .