Results 1 to 3 of 3

Thread: Oyun hakkında

Oyun hakkında

Cok guzel bir oyun var gel gorku buglardan hillelerden sorunlardan oyun oynayamiyoruz daga ne kadar bu sorunlarla bu oyunu yurutmeye calisicaksiniz merak ediyorum diger oyunlarda yapimci firma oyuncularin isteklerini dikkate alirken siz kaile bile almiyorsunuz varsin yoksun oyuncular cash yuklesin slotlarda artik nerdeyse elle kasan yok genie desen ya alti makro ya kxp yanina yaklisinca kxp aciyor yada oyle bir makro yazmis ki adam slota gidiyor mob kesiyor rpr yapiyor siz oturdugunuz yerden bekleyin oyuncu bulsun gorsun bildirsin banlayalim gm iseniz slotlari dolanin gorun artik bos car magelerle dark mare kesenleri eslant npc onunde genie acik sekilde takili kalanlar oyunculari oyuna cekmeye calisacaginiza daga cok sogutmaya calisiyorsunuz bir sorun cikiyor ve haftalar aylar aliyor duzeltmek bazi job larda sorun var yaptik yapiyoruz hallettik hallediyoruz 3 5 hafta en az insanlar elestiri yapiyor banliyorsunuz yada konu aciyor siliyorsunuz kac elstiri okudum hakkinizda kac elestiri videosu seyrettim yada bazi yayinlar bi silkelenin artik ilgilenin oyunla her defasinda topu yapimci firmaya atmayin o yapimci firmaysa siz kiracisiniz bizlerde oyuncuyuz bu sorunlardan dolayi aldiginiz darbe bu kisin farkina varicaksiniz toparlanamiycaksiniz hele ki size es deger bir oyun acilirsa hic iyi grmuyorum durumunuzu ister silersiniz ister oyle birakir millet yorumunu yapar

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Öncelikle yazınızın ilk kısmında belirttiğiniz "Diğer oyunlarda yapımcı firma" kısmına yanıt verecek olursak; NTT Game'in "yayıncı" firma olduğunu ve yaşanılan sorunları yapımcı firmaya aktardığını bilmelisiniz. Yayıncı firma yaşanılan sorunları yapımcı firmaya iletir. Bu sorunları çözmek yapımcı firmanın işidir. Gelelim yazınızın devamına; yetkili ekip tarafından yapılan oyun içi kontroller ve Xigncode taramaları hız kesmeden devam ediyor ve illegale karşı olan mücadele aralıksız bir şekilde sürüyor. Ayrıca oyuncuların raporlama yapmak gibi bir zorunluluğunun olmadığını bilmelisiniz. Her oyunda olduğu gibi raporlama sistemi mevcut, eğer bir oyuncu hakkında şikayetiniz varsa ve iş birliği yapmak istiyorsanız CR bölümünü kullanabilirsiniz. Ancak belirttiğim gibi bu bir zorunluluk değildir.

Gelelim diğer kısmına; hiçbir oyuncu eleştiri yaptığı için ceza almaz. Bu durumlarda önemli olan şey kullanacağınız üsluptur. Üslup bozulur, işin rengi değişirse ceza verilmesi kaçınılmaz olmaktadır. Ayrıca belirttiğiniz durumun aksine moderatörler oyunculara ceza vermemek için yazılanları oldukça fazla tolere etmektedir. Kısacası oyuncular problemlerini iletir, bizler çözüm yollarını. Farklı bir durum(ceza verme vb.) söz konusu olamaz.

Şu zorba klanlar temizlense bence oyun hala güzel