Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Angry Aldığım ceza hk

Charim sebebsİz yere hapse atilmiŞtir ben elİmle 2saat z1 yapip 2 saat uraŞİm. Benİm karakterİmİ araŞtirilmadan hapse atilmasinin sebebİ nedİr oyuna baŞlayali 7 gÜn oldu neden ama neden emeĞİm gİtsİn adam bana İftİra atiyor dİye bu adaletmİdİr....
    Last edited by NativeBrutal; 06-24-2021 at 04:35 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Aldığınız cezayla ilgili müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz.

https://support.nttgame.com/

O adam sana iftira attığı için değil, GM gezerken seni hareketsiz gördüğü için hapise atmıştır.
    GM'nin de yaptığını düşünmüyorum bir mod yapmıştır.

Hesabinin hapise atılmasının üzerinden 10 dakika geçmişse bitmiştir. Sen bir illegalsin.
    Ha 10 dakika olmadan önce bu konuyu açtıysan bu konuyu dikkate alınması gerekir.

Kalın sağlıcakla

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Nar_VXpuWJrS View Post
    O adam sana iftira attığı için değil, GM gezerken seni hareketsiz gördüğü için hapise atmıştır.
    GM'nin de yaptığını düşünmüyorum bir mod yapmıştır.
    Selam,

Moderatörlerin oyun içi herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır, bilginize.

Junior Member
    Hocam burdan yazdim ÇÜnkİ tİcket atali 4 saat geÇtİ pc baŞinda onu beklİyorum.dÖnÜŞ yok dÖnseler hemen ÇÖzÜlÜcek mesele...

Quote Originally Posted by WhiteYaman View Post
    Hocam burdan yazdim ÇÜnkİ tİcket atali 4 saat geÇtİ pc baŞinda onu beklİyorum.dÖnÜŞ yok dÖnseler hemen ÇÖzÜlÜcek mesele...
    Müşteri hizmetleri gerekli kontrollerin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    düşünsene kaç senelik gm'leri elle z1 yaptığına inandırmaya çalışıyorsun. vaytt bee...

Junior Member
    Bak oraya 2 tane resİm paylaŞtim bİ konturol et yorumu Öyle yap kardeŞ Şİkayet eden adamin resmİdİde koydum konuŞmalarda var orada.

Konuya gerekli bilgilendirmeler yapılmış ve farklı yere çekilmemesi adına yoruma kapatılmıştır.

Keyifli forumlar.