Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Hile Bildirimi Hk.

Sayın yetkililer bir arkadaş var. Draki sıralamasında hile kullandığını söylüyor itemli bir arkadaş bu. Draki sıralamasında hep ilk 5 te yer alıyor.Bu kişiyi nasıl reportlayabilirim ? Dc ye gelip kendi söyledi

Senior Member
    sende bunu yedin?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Draki sıralamaları sıklıkla kontrol edilmektedir, ayrıca söylemler ile değil kesin kanıtlar ile ceza verilmektedir.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    chaos çıkışı birisi pm attı dedi ki hangi k0xp bu çok iyiymiş diye, bende **** dedim. aha yakaladım seni itiraf ettin görürsün sen dedi
    delil teşkil etmiyor maalesef.
    Last edited by DonJose; 06-24-2021 at 11:51 AM.

**** diye bir *** var yalnız bilgin olsun ban yemeyesin forumdan
    Last edited by DonJose; 06-24-2021 at 11:51 AM.

Hile programlarının adı vermeyin bari reklam yapıyorsunuz
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Draki sıralamaları sıklıkla kontrol edilmektedir, ayrıca söylemler ile değil kesin kanıtlar ile ceza verilmektedir.
    Bu dedigim kişi benim clanımda ve dc de söyledi şiimdi ben yalan mı söylüyorum yani ?

Draki Tower bu oyuna gelmiş en iyi etkinlik. Nedenini açıklayayım. Maradonda kuklalarda pratik yapmak yerine, 5 nolu odaya giriyorum düzenli olarak. El becerimi geliştirmek için, Hergün 3 hakkım olduğu için. Baya bir faydasını gördüm. Skill+Kombo ve Hp ve Mp pot basma zamanlamasını gelişimine büyük katkısı var. Umarım Draki el rasaga dan sonra Tekli mini boss lar eklenir. Sonradan eklenecek her oda sırası ile boslların 5 k Hp artışi ile atak gücü aynı kalacak şekilde oda sayıları arttırılsa. Bu oyunda yeni başlamış oyuncuların el becerisini geliştirmek ve cz ye çıkmadan önce pratik yapabilmeleri için iyi olur. Hemde her eklenen odadaki yaratık canı artacağı için, yaratık ile dövüş uzayacağından konsantrasyon ve el becerisi gibi baya bir acemi oyuncu için faydalı. Normalde Oyunun diğer haritalarında geliştirmeye çalışsa oyuncu Exp kaybetme derdi var bundan dolayı el becerisini geliştiremiyor mesela gidip dark marede kaç kişi el becerisini geliştirmek için, pratik yapabilir solo olarak. İşin özü Oyuna gelmiş en iyi etkinlik, Ben ödül için girmediğimden dolayı. Birde karakterlere kaçış skili eklense süper olur, Yaratık tam vurarken kaçış kombosu yapıp, Yeniden komboya devam edebilsek. Ama şu an bu oyunda yaratık tam saldırı yaparken kaçış olayı yok, damage yine alıyor oyuncular, bir de yaratıkların vuruş mesafelerine belli değil, onun için başka kombo becerilerini gelişmesinde oyuncular tıkanıyor. Hiç hp azalmadan kesilebilme ihtimali için kaçış skili eklenebilir.

Not: Kısa özeti her eklenecek odadaki bossların yaratıkları El rasagadan sonraki oda 70 k hp aynı atak gücü, ondan sonra ki oda 75 k hp ve böyle gitse sonraki odalar. Hem oyundaki el becerisi en yüksek arkadaşlarıda öğrenmiş oluruz. En yüksek oda sayısına ulaşanın ödülü alması daha mantıklı. Gidipte 83/10 level adamın 1 nolu odada başlaması yerine kendi seviyesine uygun odadan başlayarak ilerlemesi.
    Birde merakım dan bu sistem gelirse oyunda el rasaganın 1 milyon hp ve şu anki atak gücü ile olan bir bossu kesebilecek el becerisi ve konsantrasyonu yüksek bir oyuncu var mı oyunda?
    Last edited by BACKinBLACK37TR; 06-24-2021 at 01:18 PM.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nar_VXpuWJrS View Post
    **** diye bir *** var yalnız bilgin olsun ban yemeyesin forumdan
    ciddimisin valla bilmiyordum, ben kendim uydurduğum isim diye yazdım
    hiç araştırmadım valla

Quote Originally Posted by Horyoshi View Post