Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Sonuna kadar destekliyorum. Günlük pot görevleri olabilir. Ama kime göre ve hangi levele göre olacak. Diyelim Ben 83 reb kasıyorum bana kaç pot verecek, Yada level 59 daki adama kaç pot verecek.

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Level fark etmeksizin Mythril görevlerinden elde edebileceğimiz Trade edilmeyen ancak bankaya koyulabilen cüzi miktarda HP-MP verilmesi çok güzel bir fikir! 1 haftalık süre de koyulabilir kullanılmazsa şayet silinsin.
    Sonuçta bu oyuna ticari amaçla girmeyen yüzlerce oyuncu var. Bireysel ilerlemeye çalışan insanlardan birisiyim. Farmcılardan ve slot savaşcılarından uzak tutar ve para kasmak gibi eyleminde bulunmayan oyuncuların için de vel-î nimet olur.

Quote Originally Posted by dasasfas01 View Post
    Level fark etmeksizin Mythril görevlerinden elde edebileceğimiz Trade edilmeyen ancak bankaya koyulabilen cüzi miktarda HP-MP verilmesi çok güzel bir fikir! 1 haftalık süre de koyulabilir kullanılmazsa şayet silinsin.
    Sonuçta bu oyuna ticari amaçla girmeyen yüzlerce oyuncu var. Bireysel ilerlemeye çalışan insanlardan birisiyim. Farmcılardan ve slot savaşcılarından uzak tutar ve para kasmak gibi eyleminde bulunmayan oyuncuların için de vel-î nimet olur.
    Diyelim adam ardream da sadece farm için giriyorsa oyuna, Adam bedavaya getirecek pot masraflarını, ama benim gibi 83 reb kasanlar her zaman faturasını biz mi ödeyeceğiz oyuna. Bundan dolayı sordum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Aslında eslant ve cz günlük görevlerine her göreve 100 veya 200 pot eklense güzel olurdu

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    70 level altına Günlük görev ile süreli pot verilebilir.

- Görevi yaparsın 100 Hp-200 Mp pot verir. 1 gün içinde kullanıp bitirmezsen silinir.

Neden 70 level altı ?
    - 70 üstündeki draki fosilleri bu görev potlarıyla mp rec ile 3 draki yapıp sınırsız pot satılır diye bağırmasın diye.
    Olması gereken bu.

Junior Member
    Oyunda ticaret yapmak için girip gb/kc dengesinin içine edenleri sözde engellemek amacıyla yapılan her hareket solo oyuncuyu bitiriyor. coin miktarı düştü 8li partiler devam. Drop oranı düştü 8li partiler devam. Herşey bu 8li partileri bitirmek için ama yapılması gereken tek şeyi yapmamak için uğraşıyorlar. koy 1 ip'den 2 char bak bakalım kalıyor mu 8li partiler. Ama oyun yönetimi de haklı 8li parti demek oyuna drop girmesi demek 8 char pre ve peri alması demek oyuna gelen yeni oyuncuya pazarda item sitede GB satılması demek. Kimse bana NTT yada Mgame oyuncu düşünüyor solo oyuncular rahat etsin diye uğraşıyor demesin. Herkes kendi ekmeğine süreceği yağın peşinde kendisinden arta kalacağını hesaplamyor.

Arkadaşıma katılıyorum +1

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle katılıyorum .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok güzel öneri,katılıyorum.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Bp priest ile abartısız 1k pot tüketiyorum 100-200 pot beni kurtarmaz kimseyi de zengin etmez takasa kapalı olduğu sürece

günlük görevlerin arttırılması dışında haftalık görevlerinde gelmesi taraftarıyım