Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Günlük pot görevleri!

Öncelikle oyunun yapısı ticaretçilerin yüzünden bozuldu, normalde lvl kasan birinin moblardan aldığı coin ve droplarla pot ve giderini karşılaması lazım ama şuanda mümkün değil. sizede hak veriyorum, az bir drop yükselse orası farm slotuna dönüp mafya alanı oluyor.
    bize günlük exp gibi trade edilemeyen mana ve can potu veren görevler sunsanız bizi ticaretçilerden bir konuda uzaklaştırmış olursunuz.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    güzel fikir ama kaç tane verilecek mesele o .

ben eslant daily exp görevleriyle titan ds boro balrog 1 turda warrior la 500+ mana tüketiyorum.

her daily exp görevinin altında exp ödülü olduğu gibi 50-100 artık kaçtane eklenirse mana/hp pot da olsa güzel olurdu.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cannibalx View Post
    Öncelikle oyunun yapısı ticaretçilerin yüzünden bozuldu, normalde lvl kasan birinin moblardan aldığı coin ve droplarla pot ve giderini karşılaması lazım ama şuanda mümkün değil. sizede hak veriyorum, az bir drop yükselse orası farm slotuna dönüp mafya alanı oluyor.
    bize günlük exp gibi trade edilemeyen mana ve can potu veren görevler sunsanız bizi ticaretçilerden bir konuda uzaklaştırmış olursunuz.
    Güzel fikir ama rüyanda bile göremezsin inan bana, şu oyunu oynadığım sürece güzel bir şeyler getireceklerine dair bir zerre bile inancım yok artık.

Bence de bu oyunu asgari şartlarda oynayanlar için, günlük basit görev ile hp ve mp pot verilebilir takas edilemeyen ve bankaya konulamayan/depolanamayan.

Mesela basit bir görev ile günlük 100 tane 1920 mana potu ve 100 tane 720 lik hp pot verilebilir.

Bu dediğini dodo campta bir göreve eklemişler. Ezik bir görev adı aklımda yok ama 200 er hp ve mana pot veriyor. Umarım böyle görevleri çoğaltırlar.

tek seferlik o, günlük bankaya atılamayan potlar verirse ancak olur

Moderator NightOwl's Avatar
    Görevler ile HP ve MP pot veriyor ancak yetersiz olduğunu düşünüyorum. Bu tarz görevler artırılabilir veya günlük yapılan bir görev ile HP/MP pot elde edilebilir, destekliyorum.

Senior Member
    Günlük göreve eklenmeli ya da görevler sıfırlanınca her göreve exp yanında ek olarak pot mana eklense güzel olur.

Senior Member
    70 level altına Günlük görev ile süreli pot verilebilir.

- Görevi yaparsın 100 Hp-200 Mp pot verir. 1 gün içinde kullanıp bitirmezsen silinir.

Neden 70 level altı ?
    - 70 üstündeki draki fosilleri bu görev potlarıyla mp rec ile 3 draki yapıp sınırsız pot satılır diye bağırmasın diye.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Günlük görevlerle trade edilemeyen ama bakaya koyabileceğimiz HP ve MP pot verilmesini isterim bende. Umarım gelir. Destekliyorum.