Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Maden Hk.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LordVeyda View Post
    heeeee. onu bilemem bu arada ben antalyada beyaz eşyalar + 1 pc + 1 vantilatör 450-500 tl arası fatura ödüyorum. söyle şu işin sırrını
    Bende 2 pc maden yapıyorum bitane de vantilatör çalıştırıyorum koca ev ailemde de pc tv var beyaz eşyası falan 250 sularında falan geliyor İstanbul'da sende bir problem olmasın ?
    Çoklu girişi hile kullanmadığım için bilemiyeceğim lakin demekki karı varki yapıyolar merak etme senden benden daha iyi hesaplıyorlar herşeyi.
    Ceza alsalar bile önemli değil önemli olan direk geri dönmemelerini sağlıyacak bir sistemin getirilmesi ve buda ipler yerine telefon kayıtları vs gibi bir sistemle birazcık törpülenir heralde veya bu konu hakkında ne yapılabileceğini en iyi yönetim bilir ben bilmem.
    CR atma muhabbeti haric kontrol ediliyor lafını bizi sıkmayın artık biz madene ömrümüzü verdik ve kontrol edildiği falan filanları kabul etmiyorum veya gözünüz kapalı kontrol ediyorsanız gözünüzü açmanızı rica ederim.
    Bu insanlar legal yapan insanlarında karını çok büyük anlamda kısıyorlar en büyük sıkıntı budur.
    Yukarıda arakdaş premiumsuz char ve golden mattock diyerek ne güzel demiş kısaca ipini koparan geliyor şuna bir premium özelliği getirin bari herkes yapmasın yapanda gitsin mattockla yapsın.
    Şirkette kar etsin bizde.

Olmasa da olur dediğimiz bir yer maden. Kaldırılsa lafı bile edilmez.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Madene afg farm ve hilecileri kalıcı olarak tarihe gömecek bir güncelleme gelmesi gerekiyor tamamen legel ve elle olması gerekiyor madenin.

8 PC 15 gün de 400 tl elektrik faturası getirdi ( sadece PCler çalışıyordu evde. )
    ayiretten bunun bot parası da var de var vs..
    Maden akıl işi değil burda ballandıra ballandıra yazmışsın reisim bunları da yaz
    Last edited by NativeBrutal; 06-24-2021 at 01:59 PM.

ve sürekli report edin onları. milletinize bir faydanız dokunacak.
    neden derseniz; adamları masrafdan ve zamanını boşa harcamaktan kurtarıcaksınız.
    kalın sağlıcakla hayırlı günler olsun

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Benimde en anlamadığım mevzu akıl karı değil falan diyenler.
    Yahu sanki madende bot kullanan hiç yok,biz burada hayali i see dead people anlatıyoruz.
    Last edited by xMakhWelo; 06-24-2021 at 07:14 PM.