Results 1 to 8 of 8

Attığım ticket HK

Dün fake site girerek mail ve id şifrelerim aynı oldugundan adam şifremi değiştirdi . anlık discorddan bildirim yaparak hesabı bloke ettirdim daha sonra ticket açtım id ve mail aynı şekil durmakta lakin nttgame.com şifremi unuttumdan mailime şifre gelmiyor ve bunun ticketini atiyorum lakin otamatik cevap gibi bir cevap alıyorum 24 saat dahamı bekleyeceğim ticket için

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Biletinize otomatik cevap verilmiyor. Sorduğunuz soruya uygun bir kalıpla cevap verilmektedir.

Ben şifremi yollayamıyorum yandexe gelmiyor id mail doğru bana otomatik şifre atin dedim tickette mailime ondan sonra otp değiştimi değişmedimi ona bakıcam ama önce şifremi değiştirmem gerekiyorki otpyi halledeyim değilmi şimdi 24 saat mi bekleyeceğim dostum id aynı mail aynı ama mailime şifre gelmiyor

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Tarafınıza mail gelmiyorsa bu konuyla ilgili e-posta sorunları kategorisinden bilet oluşturabilirsiniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Tarafınıza mail gelmiyorsa bu konuyla ilgili e-posta sorunları kategorisinden bilet oluşturabilirsiniz.
    şifre sorunları bölümüne açtım birşey değişirmi tekrar ticket atılmıyor

RUI-148-76582 ticket id bu

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Biletiniz ilgili kategoriye yönlendirilmiş. Biletinizi kontrol edip biletiniz üzerinden devam edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Biletiniz ilgili kategoriye yönlendirilmiş. Biletinizi kontrol edip biletiniz üzerinden devam edebilirsiniz.
    ŞUAN BİLeti düzeltip gönderdim teşekkür ederim cevabı bekleyeceğim

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by SON_CvL8UKpb View Post
    ŞUAN BİLeti düzeltip gönderdim teşekkür ederim cevabı bekleyeceğim
    Selam,

Bu süreçte lütfen ek bilet göndermeyiniz ve sizden istenilmediği sürece biletinizi güncellemeyiniz. Bu durumlar geç yanıt almanıza sebebiyet vermektedir, bilginize.