Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    2011-2013 yılı arası Türkiye Ekonomik şartlarına göre oyunun en uygun dönemi idi ama kimse oynamıyordu
    Koxp yüzünden olabilir mi? 2012 de titan sunucusunda chaosa 1000 kişi girdiğini bilirim tek sunucuda. Şuan oyunun o halinden eser yok. Koxp tekrar o seviyeye çıksın oyunda adam bulamazsın şu zamanda.
    Titan örneğini şu yüzden verdim nttgame in açtığı ilk sunucu çünkü. İnsanlar koxpun bittiğini düşünüp tekrar başlamıştı ama tam bir hayal kırıklığı oldu.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    PK atabilecek itemleri nereden buldunuz da sorun pus fiyatları oldu? Önce item dizmek gerekiyor çara full olarak. Ben daha bunu beceremedim...Ve yarım bir şekilde çarımı sattım şimdi sırf meraktan forumlara girip takılıyorum kim neyden şikayetçi ne güncelleme gelmiş vs diye

Senior Member
    Pus fiyatları yıllardır dolar üzerinden işlem görüyor. normalde evet fiyatlar yüksek ama bu konuda oyun yapımcılarından indirim beklemek saçmalık. adam sana zaten yıllardır aynı fiyattan satıyor npointini. burda pus fiyatları neden yüksek diye soracağın kişiler oyunun yetkilileri değil, ülkenin yetkilileridir.

Senior Member
    Türkiye'de ekonomi diye bir şey kalmadıki son 20 yıldır. Ülkenin bütün gelir kaynakları,değerli arazileri,Şirketleri Katarlılara,ABD kısacası yabancılara satıldı. Tarımı çayı bile. Türkiye'nin ekonomik şartlarına uygun bir sunucu istiyorsun. Basit bir kişisel bilgisayarda mantılklı bir ekran kartı bile şu an en az 3200 TL ye satılıyor. Bilgisayarın sadece bir parçasının en düşük fiyatı 3200TLden başlıyor. Sana Türkiye'nin ekonomik şartlarına uygun Private Server bile yapamazlar bu saatten sonra.

Ares Serverında oynayanlar dikkat ettimi son 1 yıl içinde aşırı derecede Güney Amerikalılar Perulu ,Şilili geldi oyuna. Ekonomi böyle giderse ki gidecek yakında bu oyunun merkezi Türkiye'den çıkıp Güney Amerika'ya yönelecek gibi geliyor bana. Çünkü Türkiye'de para kalmayacak dolar falan 15 TL yi bulur bir kaç sene içinde. Ülkede çalışan Doktorun bile araba,ev alamadığı döneme girdik. Açlık sınırına yaklaştığı döneme girdik.

Zamanında Osmanlı Devleti geri geliyor dendiğinde herkes Muhteşem Yüzyılı izliyordu o devir gelecek diyorlardı biz ise gelse gelse istibdat dönemi gelir diyorduk . Aynen de o yolda ilerliyoruz. Yakında Muharrem Kararnamesini yayınlayıp iflasımızı açıklarız bütün dünyaya. Onlarda Duyunu Umumiye kurup borçlarını almaya çalışır dicem ama havalarını alır zaten ülkedeki şirketler komple Türklerin elinden alınıp yabancılara satıldı. Telsim den başlar bu olay. Futbol takımları futbolcu bile alamıyor daha. Bırak almayı ellerindeki mevcut futbolcuların parasını bile veremiyor.
    Last edited by Miss_Super; 06-24-2021 at 10:33 PM.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    pk da neye para veriyorsun ? full pus itemsiz pk atılamaz mı ? buff ac ap sw scroll yerine partyden alınsa. agaç atak ve def scler zaten oyun içi alınabiliyor.

red potsuz , kanatsız , tattoo suz , patos eldivensiz , valkry yada bahamut armorsuz , perisiz , auto lootsuz , tp sc siz vs vs .

oyun içi coinle alınabilen, perşembe günleri yaptıkları güncellemelerle çeşitli pus eşyalarını da alabiliyorsunuz. oyuna tl ödemek istemeyen ama vakti olan herkes bu oyuna 1 tl bile yatırmadan istediği şekilde oynayabilir. ama oyuna uzunca bir süre zaman ayırmalısınız.

günde 2 saat giriyim pk mı atayım para da ödemeyim diyorsanız o malesef knight online da bulunmamakta. (usko için)

günümüzde evinizin kapısından dışarı çıktığınızda para vermeden yapabildiğiniz tek etkinlik yürüyüş yapmak ve hava almak. onun dışında hemen hemen her şey için para ödemek zorundayız.

kimse yanlış anlamasın deli gibi para yatıralım ödeyelim derdinde değilim. ama merak ediyorum bu gün oyunu oynayan kitle 30+ yaş grubu. çoğu çoluklu çocuklu evli barklı. arabası motoru vs var. hiç bir gün yaw bu mazot bu benzin niye bukadar pahalı. alamıyoruz diye her hangi bir ortamda konu açıp şikayet eden oldumu acaba bu knight online da yapılan şikayetler gibi. yada bu kadar knight onlin fiyatlarına isyan eden hiç bir oyuncu aynı tepkiyi başka fiyatlara veriyor mu.

ürün bu hizmet bu , bizde müşteriyiz kimseye zorla bir şey satmıyorlar. diyorlar ki gülü seven dikenine katlanır. sevmeyenin de canı saolsun ama bizde ürün bu

iyi forumlar
    Bu yazdıklarına kendin inandinmi ? 3bin TL maaş alan kesim ülkenin yarısı 1000tlsini oyuna verse açlıktan ölür veya karısı evden atar . Çok şükür durumum iyi ama böyle insanları gördükçe ve sevdikleri bu oyunu oynayamadikca üzülüyorum onlar adına

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Bu yazdıklarına kendin inandinmi ? 3bin TL maaş alan kesim ülkenin yarısı 1000tlsini oyuna verse açlıktan ölür veya karısı evden atar . Çok şükür durumum iyi ama böyle insanları gördükçe ve sevdikleri bu oyunu oynayamadikca üzülüyorum onlar adına
    inanmadıım hiç bir şey yazmam ben. düşük maaşa ev geçindiren insanların emin ol bu oyun hakkında en ufak bir fikri bile yok. çünkü insanların derdi ev geçindirmek , çoluk çocuk okutmak , doyurmak.

dc premium alıp sadece bifrost farm yaparak rosetta da çoğu bf farmcı üstünü başını çok rahat diziyor. tabi 3 günde değil . o kadro ile cz de pk atarken de scroll vs kullanmadan gayet de güzel pk atılıyor.

tabi hiç ömründe karakterlerin kendi skilleri ile sadece pk atmayan kitleye , pus itemsiz cz ye çıkmayan kitleye bunları anlatmak mümkün değil. bu oyun başladığında 2003-2004 lü yıllar da burada pus pahalı diyenlerin çoğu kısa pantolonluydu . biz üniversitede tanışmıştık. ve bu oyun o zamanda türkiye ekonomisine göre pahalıydı.

sene 2021 olmuş hala oynuyorsak ve hala pahalı geliyorsa bu oyundan kaynaklı değil.

para vermeden de oynamak mümkün. hele ki 2003-2004 lü yıllara oranla. biz lvl 70 olmak için aoe harpy partylerinde ömür çürütürdük. şimdi millet premiumsuz 2 güne bırak 70 i zorlasa 80 olacak.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba Arkadaşlar,
    Biliyorsunuz ki Mgame global bir firma. Bu yüzden ayrı sunucu açılacağını sanmıyorum.
    Pus indirimi olması durumunda ise bu zaten tüm sunuculara uygulanıyor.

*Konuda gerekli bilgilendirme yapıldığı ve konu amacı dışına çıktığından dolayı yoruma kapatılmıştır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.