Results 1 to 3 of 3
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)

Report ettiğim , içimize pazar kuran mafyalar hakkında.

Bir mafya ile dalaşmaktayız. Şuan cidden olay benim kişisel problemim değil.
    Sadece adamın 10dan fazla karakteri var ve 35 40 level 1 karakter ile sürekli içime pazar kurması , ks atması , ana bacı küfür etmesi. Evet report ediyorum fakat 10 karakterden neden sadece 1 tanesi işlem görüyor yada görecek ?
    Bu kişiye ait olan 10 dan fazla belki karakter mevcut , ip yada mac adreslerinden bunu anlayabildiğinizi düşünüyorum.
    Yani 1 kişi 10 tane karakterle oynamasında evet sorun yok , fakat 1 karakterle işlediği böyle mafyacılık tarzı suçlarda neden 1 karakter ceza yiyor ?
    Mesela daha önceden koxp kullanan birisi olduğunda , o ipdeki bütün karakterler 999 gün ban yiyordu. Hatta ip değiştirmeden yeni karakter açıp oyuna girdiğinde o yeni karakter bile ban yiyordu.
    Neden böyle önemli bir konuyu tek bir karakter üzerinden işlem yapılıyor ?

Önerim yani şudur; 1 ip adresinin yada mac adresinin cezası bütün karakterler için ortak olmalıdır. Ki böyle şeylerin önüne geçilebilsin.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Aynı kişinin farklı hesaplarla sürekli olarak pazarınıza engel olduğunu düşünüyorsanız raporlama yaparken bu durumu raporunuza eklerseniz CR ekibi gerekli değerlendirmeyi yapacaktır diye düşünüyorum.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Aynı kişinin farklı hesaplarla sürekli olarak pazarınıza engel olduğunu düşünüyorsanız raporlama yaparken bu durumu raporunuza eklerseniz CR ekibi gerekli değerlendirmeyi yapacaktır diye düşünüyorum.
    report ettim ve zaten video da bunu da kabul ediyor kendisi.
    Sadece bunu ben kendimin kişisel sorunu olarak görmüyorum.
    Bunlar her serverda var ve neredeyse hepsi böyle insanları rahatsız etmekte.
    Buna 1 1 ban atmak yerine , topluca ban neden atılmıyor onu öğrenmek istiyorum.