Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oguzhan526 View Post
    Öncelikle bir partide 8 kişi var herkes atılmaktan korkmuş bu 8 kişiden 7 kişinin aynı clanda olduğunu gördüğünüz jr sayısı kaç ? Bu sistemi teraziye koyarsak faydası zarardan çok ama çok yüksek olacaktır
    7 değil 6 kişi olsun aynı klandan, adam sana pm atacak diyecek ki şunun atılması için oy ver yoksa sana gem aldırmam vs. sende kendin kazanmak için diğerini satacaksın. sonra aynısını sana yapmayacakları ne malum.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Fatiherdinc_ View Post
    burdan şu sonuca varabiliriz sağlam bi adam gelecek senle aynı jr ye sonra o adam sana bi laf edecek tüm parti sana yüklenecek adam atın şunu diycek atacaklar ve adam oyunu iyi oynayamadığı için atılacak jrden.. Bizim sorunumuz bu işte empati yapamıyoruz.
    ben bu güne kadar oyunculuğu kötü olduğu için jr de sitem edilen tek bir oyuncu görmedim ve duymadım.

milleti isyan ettiren oyuncu kitleri şu şekilde :
    1-lvl 70 çıplak priestler sadece görev kalkanlı
    2-yamuk bowlu okçular
    3-afk kalıp hiç hareket etmeyen oyuncular
    4-multi karakterile girip arada kımıldayan ama görevini yapmayanlar
    5-z+r ile vuruş yapıp skill kullanmayanlar
    6-abi manam yok mana verirseniz oynarım yoksa oynamamcılar

belki atladıklarım da vardır bu listede. ama 83 lvl orta seviye de olsa itemi olan hiç bir oyuncuya , bu güne kadar sen oynayamıyorsun , karakterin hakkını veremiyorsun vs şeklinde sitem eden de görmedim. sitem edilen de.

kasten gidip ölürse bir adam , kasten esc alıp durursa tabi ki sitem edilir. ama bunun dışında oyunculuk konusunda zayıfsın diye kimseden şikayet edildiğini görmedin. Forumda yüzlerce konu var 1 tane konu bile görmedim , şu serverda jr de şu şu kişiler kötü oyuncu bunlar jr girmesin vs vs şeklinde.

empati demişsin hocam. kusura bakma lvl 83/10 olup 4,5/5 k ataklara ulaşana kadar insanlar yıllarını veriyor bu oyuna. gelecek bir vatandaş 1 günde lvl 70 çıplak bir priest açacak ve diğer adamların oyunda kanser olmasına sebep olacak ve bu arkadaşa empati mi duyucaz .

bu oyunda en kolay şey artık lvl kasmak. günlük questlerle item yapmak. buna bile tenezzül etmeyip 1 black gem almak için bom boş gelen kimseye ne empati yapılır , ne sempati duyulur. o adam antipatik olmaktan öteye gidemez...
    Last edited by LadyC; 06-24-2021 at 08:12 AM.

Junior Member
    Bu güncellemenin gelmesini isteyenler muhtemelen o milletin SB ve GB na çökme planı yapan , elini ovuşturan aç clanlar. Ko oyuncu profilini tanıyan adam bu güncellemeyi istemez çünkü .
    Ha ciddi ciddi istiyorsanız da tamamdır dostlar ama sonra forum köşelerinde haksız yere kicklendim, Jr eventini de bitirdiniz, sıra bendeydi kicklendim , sw at dedim kicklendim diye ağlamak yok.

Benim önerim şu: Giriş ücreti 1,5-2m olsun finalde de kazanana tamamı kaybedene de çeyreği veya yarısı iade edilsin. bakın bakalım o 70 lvl multici black gemci açlardan biri kalıyor mu ? Veya tek char girip de skill atmayan donsuz yıkıklar kazanmak için nasıl çatır çatır mana yakıyor görün.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    dün akşam devaya kadar warrior adam attack yaptı, devaya geldik pk falan derken karşı taraf gitti bizde deva kesiyoruz, adam attack yapmadı 1m lik pot yaktım bana ms aldınız dedi. şimdi adam emek verdi bi yere kadar bu adamı atmak bana uygun gelmiyor buraya kadar, ancak deva kesmeye çalışıyoruz ve o da vursa daha çabuk bitecek, biz de daha az pot yakıcaz. böyle düşününce de atmak doğru geliyor. iki ucu .. değnek işte..

Senior Member
    Açtığım konuya gelen yorumları gördükçe pişman oldum, inşallah daha kötü partiler gelir, mumla ararsınız çözümü ama bulamazsınız

Olumlu veya üretken cevap veren arkadaşlara da Allah sabır versin.

Konu kilit lütfen.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 06j_kYEun1P5 View Post
    Açtığım konuya gelen yorumları gördükçe pişman oldum, inşallah daha kötü partiler gelir, mumla ararsınız çözümü ama bulamazsınız

Olumlu veya üretken cevap veren arkadaşlara da Allah sabır versin.

Konu kilit lütfen.
    İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.