Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Senior Member

JR'de Oylama Sistemi Talebi

JR'de, bazı bilinen oyunlardaki gibi oyuncu "kick" için oylama başlatılması komutu getirilmesi iyi olur.

8 player var, 6'sı okey versin atılsın, kicklenen.

Multi giren, çıplak giren, afk olan, bıktık ya.

Haketmeyeni atabilelim.

Bazen pt O afklerle yeniyor adamlar bedavadan para alıyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Geçtiğimiz günlerde kore tarafına böyle bir sistem eklendi. Usko için uygun görülürse bize de gelecektir.

Senior Member
    Bizde çok suistimal edilir gibime geliyo.

Senior Member
    Umarım gelir, suistimal zor, aynı ekipten 6 kişi zaten bir pte düşmüşse orası düşük ihtimal, 8 kişiden 5i evet 1i hayır 1i oylamaya katılmasa atılmasın zaten ama 6 evet 1 yada 2 hayır olursa bence atılsın.

Suistimal edildiğini düşünen varsa ister CR konu açsın ister video kanıt tutsun oylamada yada atılınca..

Junior Member
    ben de 6 7 kişi jr girsem ben de isterdim böyle bir sistemi altarda öyle clanlar var ki denk gelince küfür etmeye başlıyolar sen neerden buldun bizim saatimizi de bizi takip mi ettin tıklarken falan filan

Senior Member
    Jrdeyken atılmak saçma olur. Clana denk geldin, deva kesiyorsunuz sıra sende ve reportlanıp atıldın.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by dudek89 View Post
    Jrdeyken atılmak saçma olur. Clana denk geldin, deva kesiyorsunuz sıra sende ve reportlanıp atıldın.
    O kadar beklemez. İlk odada ya da ikinciye kadar bu oylama yapılabilir.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    klanca denk getirmiş adamlar 6 kişi, ben ve pri onlardan değil, adam devada aldı call, adama silver gem çekip silver bar ve gold barı kendilerine aldı. sen silver aldığına şükür diyorsun bu durumda. ama atılma olayı gelirse adamlar deva ölecekken atarlar seni jr den, hem ceza puanı alırsın hemde kazanamamış olursun. bütün emek çöp.

Senior Member
    Beyler her zaman bardağın boş tarafından bakmayın lütfen bu söylediklerinizin 10 katı Multi giren yada çıplak char afk chardır, ayrıca bunun bir gözlemlemesi olur, haksız atılma VS illaki kanıtlarsınız, sağ alttan ksc bile yada en garantisi baktın oylama var, aç videoyu kaldır sol ve sağ altı, vurduğun damageyi attığın heali, yazdığın yazıyı VS göster, gerisi gmlerin oylamayı haksız yapacaklara vericegi cezadır, bu iş iyi olur emin olun.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    belirli bir süre afk kalan adam için otomatik kick from jr gibi bir seçenek gelmeli. sabah sabah güne sinirle başlamaktan bıktım. ilk 2 odayı 4 kişi geçiyoruz. adamlar 3. odada geliyor. birde hakkınızı helal edin tavırlarındalar. oyunda sabah jr de denk geldiğimiz yabancı oyuncular da Türkler afk ben neden kendimi yorayım diye afk kalıyorlar. bende diğer 3 arkadaşla jr için mücadele ediyorum. karus ekibinde buffer olmadığı için kazandık jr yi. ama ben sinir olduğumla kalıyorum. oyundan keyif alamıyorum. bir oyun neden oynanır keyif alamıyacaksak.

yeter artık yahu. oynayanlar varsa bilirler heroes of new earth diye dota benzeri bir oyunda 5v5 oynan bir oyunda afk olanlar için ilk 2 dakika sonunda afk adamı oyundan atmak için oylama başlardı. oyundan atılan adam belirli bir sayıda oyundan atılınca da o tarz toplu oyunlara girmek için tekrar oyun içi puanını artırmak zorunda kalırdı. yeterli seviyeye gelmeden de giremezdi.

knight online a da böyle bir uygulama şart. adam afk mı , partydekilerin insiyatifi ile çıkarılmalı. ve sürekli bunu yapıyorsa çeşitli görevlerle vs yeterli güven puanını kazanamadan tekrar jr ye katılamamalı.

ceza almak istemiyorsa bir oyuncu ya etkinliğe girmeyecek. yada afk kalmayacak. Vallahi bıktım.