Results 1 to 4 of 4

Balıkçılık Güncellemesi ve Madendeki solucan hakkında.

İyi günler herkeze
    Yeni Balıkçılık sisteminde Videoda gördüğümüze göre tanesi 1.5 k dan yem alacağız. Şimdi millet madende solucan kasıyor. Yeni balıkçılık sistemi için. Bir açıklama yaparsanız seviniriz. Yoksa Sadece Rosetta El morad tarafında 50 kişi gördüm Madende solucan kasmak için gelen, yeni balıkçılık güncellemesi için. Eğer madendeki Solucanları yem olarak kullanılmayacaksa, insanların boşuna saatlerce madende zaman kaybetmemeleri için açıklama yaparsanız seviniriz. Konuştuğum çoğu kişi 9999 tane solucan kasma yı planlıyor dikkatimi çeken. Umarım insanların emekleri boşuna gitmez.

Not: Yeni balıkçılık sistemi gelmeden, Madende etkisini gösterdi. Gözlerime inanamıyorum.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Onların cogu bottur. Ben karus tarafından 10 kısı reportladım.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Detaylar tam olarak belli olmadan açıklama yapılmamaktadır. Oyuna geldiğinde gerekli açıklama yapılacaktır

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Muhtemelen kore tarafında solucan yem olarak kullanıldığı için böyle bir işe giriştiklerini düşünüyorum. Haksiz da sayilmazlar ben de solucanın yem olacağını düşünüyorum sonuçta mantıken yıllardır bir etkisi olmayan ıtem ve şimdi böyle bir kullanım alanı çıktı ortaya .