Results 1 to 5 of 5

Thread: Clan Block Hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Clan Block Hk.

merhaba party ve trade için blocklama seçeneği var ama clan için blocklama seçeneği yok , luferson veya emc de sürekli olarak reddedilmesine rağmen 5-6 kere clan atıyorlar ve bu rahatsız edici bir durum.Önerim clan block seçeneğinin gelmesi.
    Last edited by xBionic; 06-22-2021 at 03:54 PM.

Banned
    Hocam pazarcısınız herhalde.genelde exp bonus için clan atıyolar.herneyse oyunun netası ile oynama isteğinde bulunmak yerine clan açabilirsin kendin

Junior Member
    Hocam Merhabalar oyuna yıllar sonra geri döndüm. Konu ile alakasız nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum. Gerekli yere taşırsanız sevinirim. İndiriken 'pencere yüklenmesi için bekleyen zaman aşımı' adı altında hata veriyor saatlerdir uğrasıyorum yardımcı olur musunuz?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by TurkishTRY View Post
    Hocam Merhabalar oyuna yıllar sonra geri döndüm. Konu ile alakasız nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum. Gerekli yere taşırsanız sevinirim. İndiriken 'pencere yüklenmesi için bekleyen zaman aşımı' adı altında hata veriyor saatlerdir uğrasıyorum yardımcı olur musunuz?
    Selam,

Sanırım DLM üzerinden deneme yapıyorsunuz. Aşağıdaki alternatif link üzerinden temiz bir kurulum yapmayı dener misiniz?

Alternatif İndirme Linki v2358

Ek olarak konuya yorumumu belirteyim; daha önce bu yönde konular açılmıştı. Umarım yeterli talep doğrultusunda bu şekilde bir güncelleme yapılır, oldukça iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Senior Member
    Clan Request Block ile Battle Arena Request Block kesinlikle gelmeli.