Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    kardeş ko nun mantığında maden ve balık yoktu. Gelen olayı da illegalden başka kullanan hiç olmadı.
    Geliştirsinler nasıl geliştirsinler , cz de arkada blood seeker ve beast e eklesinler.
    Andream da stinger a , bilmem ne mooblarına eklesinler.
    Andream da sonuçta reb 10 karakter yok.
    Gidip eslantta genie ile kasanların olmadığı yere eklesinler.
    Ne gerek var space tuşu ile kasıp bu oyuna zerre faydası olmayan adamlara item kastırtmaya
    Haksız sayılmazsınızda bunun konusunu açıp tartışmanız daha iyi olacaktır.
    Yani chaos tada illegal var ben mesela girmiyorum birçok oyuncu gibi hergün konusu açılsada kaldırılmıyor dolayısıyla bunun için ayrı bir konu açarsanız sevinirim çünki burada bunu tartışmıyoruz kötü niyetli olduğunuzu söylemiyorum sakın alınmayın.

Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Farkındaysanız maden droplarının yönetimin belirleyeceği güzel seviyelere çekmesinden bahsetmişim ve şuanki seviyesinin bir getirisi olmamasında hemfikiriz.
    Zengin olmak istemiyorum, cz ye çıkarıcak mütavazi bir char dizmek istiyorum ve bunu yaparken ömrümü vermek istemiyorum.
    Onu bunu yap diyerek ahkam kesmek haddiniz değil gülmenizde umrumda değil.
    20-25 tane golden mattocku bulunduranları düşünmeniz konudan ve oyundan nekadar uzak olduğunuzunda bir göstergesidir.
    Dediğiniz slotlarda dahi rekabet ve slot basımı var.
    Herneyse GELELİM 25 tane mattock ve fishing bulunduranların acı dıramlı halllerine char dahi dizemeyenler önemli değil tek önemli olan onlar,
    yönetim derki sevgili oyuncular 25 tane mattock u olanlar var onları mağdur etmemek adına bunları elinizden bu tarihe kadar çıkarın çünki bu tarihden sonra non-trade olacaklar daha sonraki şu-şu tarihte gelecek olan güncelleme ile de sadece disc premium sahibi olanlar kullanabilecektir.
    Düşüncem bu tatmin oldun mu şimdi elbetteki yönetim böyle birşey yapmıyacak 25 tane tutuyorsa o adam stokçudur.
    Kardeşim rica ediyorum yorum yapma konuyu mu trollemeye çalışıyosun ?
    Ben 8 yıldır aynı serverda oynayacağım. Birisi gelecek stokçu diyecek. Kardeş sen kimsin, Bana gelmiş itham ediyorsun. İstediğimi yazarım. Premium alan herkezin bu oyunda 7/24 olduğunu düşünmeniz, beni güldürüyor. Bazen günde 1 yada 3 saat için premium alan insanlar vardır. 8 yılda o kadar olması normal. SEN KİMSİN ?

Not: ARES ve DIEZ deki eski oyuncuların kasasındakiler benden daha fazla.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BACKinBLACK37TR View Post
    Ben 8 yıldır aynı serverda oynayacağım. Birisi gelecek stokçu diyecek. Kardeş sen kimsin, Bana gelmiş itham ediyorsun. İstediğimi yazarım. Premium alan herkezin bu oyunda 7/24 olduğunu düşünmeniz, beni güldürüyor. Bazen günde 1 yada 3 saat için premium alan insanlar vardır. 8 yılda o kadar olması normal. SEN KİMSİN ?

Not: ARES ve DIEZ deki eski oyuncuların kasasındakiler benden daha fazla.
    Okudunu anladığını sanmıyorum ve sen kesin trolsün.
    Hayır troll değilsen eğer durum çok daha vahim.
    Solo oyuncuların oyuna kazanımı mı daha önemli yoksa 25 tane mattok bulunduran adamlar mı ?
    Sorusuna "tabikide 25 mattoku bulunanlar" diyorsan eğer sorunun vardır yada stokçusundur ve okadar kötü birisindirki 20 25 m peşine ağlıyorsundur.
    Yooook değilim diyorsan eğer bize burada 8 senedir oyunu oyna stokçu damgası ye bölümünü geç ve 25 mattok stok neden yaptığını ve bu mattokların neden elden çıkartmadığını ve bu mattokların solo oyuncuların kazanımından neden daha önemli olduğunu en az bir neden göstererek anlatman gerekir yorumunu bekliyorum.
    Hadi bakalım solo oyuncu vs 25 mattock challenge bekliyoruz.
    Edit:Taşmı yiyelim yazmışsın ya ilk yorumunda ne yediğini anlat bakalım bize.
    Last edited by GREENEESsssss; 06-21-2021 at 12:32 PM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Chaos amblemi de kalktı. Ne oldu? Oyunun sonu gelmedi ya

Okudunu anladığını sanmıyorum ve sen kesin trolsün.
    Hayır troll değilsen eğer durum çok daha vahim.
    Solo oyuncuların oyuna kazanımı mı daha önemli yoksa 25 tane mattok bulunduran adamlar mı ?
    Sorusuna "tabikide 25 mattoku bulunanlar" diyorsan eğer sorunun vardır yada stokçusundur ve okadar kötü birisindirki 20 25 m peşine ağlıyorsundur.
    Yooook değilim diyorsan eğer bize burada 8 senedir oyunu oyna stokçu damgası ye bölümünü geç ve 25 mattok stok neden yaptığını ve bu mattokların neden elden çıkartmadığını ve bu mattokların solo oyuncuların kazanımından neden daha önemli olduğunu en az bir neden göstererek anlatman gerekir yorumunu bekliyorum.
    Hadi bakalım solo oyuncu vs 25 mattock challenge bekliyoruz.
    Edit:Taşmı yiyelim yazmışsın ya ilk yorumunda ne yediğini anlat bakalım bize.
    Senle muhatap olmaya değmez. O GB niz bir gün yerin dibine girer. Sabırsızlıkla bekliyorum. O günleri. Birde kaç yıldır bu oyundasın hala item dizemedin mi? 8 yılda ben +9 ve +3 unique itemler yaptım. Sen 2014 yılından beri oynuyorsun hala item yapamadın isen. Sorun başka yerde ara bence. Yani 8 yılda kaç tane premium almışım ve oradan gelen golden mattockları neden elden çıkarmadığımı soruyorsun. Neden satacağım. Sonuçta amacım karakterimi geliştirmek. Ama senin gibiler GB, GB diye diye oyunu oynamaktan daha çok ticaret olarak oynuyorsunuz. Neden item dizemedin söylermisin 2 yılda mütevazi karakteri dizecek miş. 2014 yılından beri forumdasın. İlk önce yazacaksan yeni hesap aç yaz.
    Last edited by BACKinBLACK37TR; 06-21-2021 at 02:36 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BACKinBLACK37TR View Post
    Senle muhatap olmaya değmez. O GB niz bir gün yerin dibine girer. Sabırsızlıkla bekliyorum. O günleri. Birde kaç yıldır bu oyundasın hala item dizemedin mi? 8 yılda ben +9 ve +3 unique itemler yaptım. Sen 2014 yılından beri oynuyorsun hala item yapamadın isen. Sorun başka yerde ara bence. Yani 8 yılda kaç tane premium almışım ve oradan gelen golden mattockları neden elden çıkarmadığımı soruyorsun. Neden satacağım. Sonuçta amacım karakterimi geliştirmek. Ama senin gibiler GB, GB diye diye oyunu oynamaktan daha çok ticaret olarak oynuyorsunuz. Neden item dizemedin söylermisin 2 yılda mütevazi karakteri dizecek miş. 2014 yılından beri forumdasın. İlk önce yazacaksan yeni hesap aç yaz.
    1.Deymiyorsa girme.
    2.Daha önce hiç dizemedim diyen oldu mu sana ? en son asgard oynadım şimdi birleşe birleşe rosetta olmuş.Daha öncede ares ve sonrasında arkadaşlar nedeniyle beramus da oynadım.
    3.Şimdi çürüdüğüne göre solo oyuncu vs 25 mattock challenge bekliyoruz.
    Ve ayrıca konuyu alıp başka yere götürüp tartışılmasını engellediğin içinde ayrıca teşekkür ediyorum amacına ulaşmışsın.
    25 mattockları açıkla önemini vurgula da adam görelim çünki açıklama gelmediği sürece değilsin.
    Senin yaptığın şudur ben diyorum ki şehit var sen diyosun ki abi evimin önündeki tümseği napıcam,naparsan yap stoğunu yaparken bana mı sordun ?
    Ne olduğun okadar çok bağrıyorki ne dediğin anlaşılmıyor diye bir laf var seni özetleyen.
    25 mattocku napıcak mış yönetimden zaman istede dağıt gariban gördüğün insanlara char diziliymiş ya senin sana birşey olmaz.
    Yönetimin dikkatini çekmeye mi çalışıcaz bu forumda yoksa senin gibi kendisi dışında zerre başkasını düşünmeyen bencillere laf mı yetiştiricez konuyu nerden aldın nereye getirdin.Senin itemin olsa +9 +3 unique diyorsun Allah aşkına söylesene 25 mattock sana koyar mı ya bunu dert edinir mi bir insan ?
    Vallahide billahide ne olduğun çok bağrıyor çok!!
    Evet senin 25 mattock stoğun neden solo oyuncudan bu oyun açısından daha önemli anlat muhattap olmayı falan geç anlatamazsın demogoji yapmayı bırak.
    Cevabın yokkki yukarıda kişisel saldırı yapmaya çalışıyosun.
    Fikriyatı yenemeyen kalemi kırmaya çalışır.

1.Deymiyorsa girme.
    2.Daha önce hiç dizemedim diyen oldu mu sana ? en son asgard oynadım şimdi birleşe birleşe rosetta olmuş.Daha öncede ares ve sonrasında arkadaşlar nedeniyle beramus da oynadım.
    3.Şimdi çürüdüğüne göre solo oyuncu vs 25 mattock challenge bekliyoruz.
    Ve ayrıca konuyu alıp başka yere götürüp tartışılmasını engellediğin içinde ayrıca teşekkür ediyorum amacına ulaşmışsın.
    25 mattockları açıkla önemini vurgula da adam görelim çünki açıklama gelmediği sürece değilsin.
    Senin yaptığın şudur ben diyorum ki şehit var sen diyosun ki abi evimin önündeki tümseği napıcam,naparsan yap stoğunu yaparken bana mı sordun ?
    Ne olduğun okadar çok bağrıyorki ne dediğin anlaşılmıyor diye bir laf var seni özetleyen.
    25 mattocku napıcak mış yönetimden zaman istede dağıt gariban gördüğün insanlara char diziliymiş ya senin sana birşey olmaz.
    Yönetimin dikkatini çekmeye mi çalışıcaz bu forumda yoksa senin gibi kendisi dışında zerre başkasını düşünmeyen bencillere laf mı yetiştiricez konuyu nerden aldın nereye getirdin.Senin itemin olsa +9 +3 unique diyorsun Allah aşkına söylesene 25 mattock sana koyar mı ya bunu dert edinir mi bir insan ?
    Vallahide billahide ne olduğun çok bağrıyor çok!!
    Evet senin 25 mattock stoğun neden solo oyuncudan bu oyun açısından daha önemli anlat muhattap olmayı falan geç anlatamazsın demogoji yapmayı bırak.
    Cevabın yokkki yukarıda kişisel saldırı yapmaya çalışıyosun.
    Fikriyatı yenemeyen kalemi kırmaya çalışır.
    Greenes ismi bana tanıdık geliyor dedim. Doğru Sende Rosettada oynuyorsun. Şimdi forum isminden çıkardım. Ben kaçar bu forum başlığından kolay gelsin. Beni bulabilirsin maden de zaten direk dikkat çekiyor.

Not: Bu foruma Premium potion neden kaldırıldı diye geldik. Forumun içinden başlıktan başlığa dolaşıp kaldık.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Konu günceldir.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Madenin hangi gönderisini dikkate aldılar da senin konunu dikkate alacaklar? Maden şirketin pişmanlığıdır. Kaldıramıyorlar da.

Boşuna dil dökmeyin gençler, umurlarında değilsiniz. Tek diyecekleri önerileriniz dikkate alınmıştır gibi boş laflar. Eyleme geçecek hiç bir kararları olmuyor maalesef. Tavsiyem pus harcaması yapıp pre almayı bırakın. Bir kaç aydır yalnızca jr giriyor ve arada bir cz pk çıkıyorum onun haricinde hiç bir pus harcamam yok. Sw sc bile almıyorum. Nedeni de aslında şu, 30dan fazla cheat reports'a video attım tamamen kanıtlayan biçimde lakin içlerinden yalnızca 2 tanesi banlandı. Diğerleri halen aynı slotta geniesiz 7/24 kasıyorlar. O yüzden kendinizi heba etmeyin. Pus harcaması yapmazsanız premium parası çıkartacağım diye strese de girmezsiniz.