Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Gözden kaçan karakter hakkında

Bugün gece saatlerinde yapmış olduğum 2 reporttan 1'isinde double report yazıyor. O Double reportta, 1. reporttaki 1 karakter de bulunuyor ama onun yanındaki diğer karakter karakter 1. reportta yer almıyor. Hile kullandığı açık ve bariz net.

Double reportta, ilk reportta bulunmayan karakterinde işleme alınması için konu açıyorum ve düzeltilmesini talep ediyorum. Kim hile kullanırsa kullansın hakkımı yedirmem o karakterinde banlanması gerekiyor.

Raporumun gözden kaçan kısımlarının detaylı incelenmesini istiyorum. Lütfen konuyu kapatmayın şuan işim var dışarı çıkmam lazım geldiğimde tekrardan konu açmak istemiyorum.

Senior Member
    Double reportta gözden kaçan karakter h..... d ilk reportta bunu işleme almamışlar. yanındaki karakter ilk reportta işleme alındığı için bu karakter işleme alınmamış.

2. reportun detaylı incelenip townda genie açık ve aynı anda ts basan bu karakterlerin hak ettiği cezayı almaması durumunda GM lere güvenim kalmayacaktır. TPT makro oto ts bot kullanıyorlar. Yayıncıda yayında bas bas anlatıyor. Lütfen gözden kaçan karakteride düzeltip işleme alınız. 1 karakterin 2 reportta işleme alınmaması hile kullanaan yanındaki karakterleri masum yapar.
    Last edited by arb_WYlmqpBf; 06-20-2021 at 11:01 AM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Gözden kaçan herhangi bir rapor yok, bahsetmiş olduğunuz karakterler farklı bir rapor üzerinden işlem sırasına alınmış ve sunmuş olduğunuz kanıt ile çoklu raporlama mevcut. Lütfen aynı kanıtlar ile tekrar tekrar raporlama yapmayınız.

İyi forumlar.

Tags for this Thread