Results 1 to 3 of 3

Etkinliklerin sorunlari

Oyunda kaos etkinliğine girmeyi seven zevk alan bie oyuncuydum. Uzun zamandan beri girmiyordum bugün öğlen kaosuna girdim. Yillardir çözülemeyen ya da umursanmayan sorunlardan acayip derecede sıkıldım.
    1)kaosta yerden vuran kişiler hala varlar.
    2)makro kullanimi serbest galiba çünkü 1.5 sn de 6 k damge yedim.
    3)hilecileri saymiyorum bile adamlara kaos sonu pm atiyorum ada sende kullan ben günde 3 kaostan da mavi aliyorum diyor ve bu hileciler aylarca banlanmiyor.
    4)bizim gibi legal oyuncular sözde herkesin eşit olduğu bu etkinlikten artik faydalanmiyor. Bugün kendi kaosunda 10 kişi kaldik çünkü 4 tane illegal kullanici vardi. Biz bundan sıkıldık insanlarda sıkıldı. Sizler bunlai biliyorsunuz ama neden düzenleme getirmiyorsunuz?
    5)hergün jr giriyoruz jrlerde süre ve skor görünmüyor , neden? öndemiyiz geride miyiz demekten kaç defa monu kestiğimizi dahi bilmiyoruz.

Sizden legal bir oyuncu olarak istediğim ya etkinliklerde bu illegalliği, hatalari kaldirin temizleyin ya da kaosu kaldirin kardeşim. Biz çarimizi geliştirmek için etkinliğe giriyoruz farm atiyoruz karşiliğini alamiyoruz ama elin illegal oyuncusu makroyla ft ye girer programla mavi kuutularini alir parasini kasar. Olan bizim gibi legal oyucuya olur. Bu mu sizin oyuncuya sayginiz?

Not:lütfen aşağiya gelip illegal olduğunuzu düşündüğünüz kişilerin videolarini cr ye bildiriniz gibisinden mesajlar yazmayiniz. Benim işim oyncu banlatmak mi yoksa oyun oynamak mi?
    Last edited by _DizzyMask_; 06-20-2021 at 09:54 AM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben de maden temizlemekle meşgulüm. Gm arkadaşlar rahat etsinler aldıkları maaşı rahat rahat yesinler diye her gün oyuna girip mütemadiyen botları videoya alıyorum bedavaya. Onlar yorulmasın. Bazı text hatalarını düzeltmekle meşguller işleri zor.

Bu davranışları biz legal oyuncuları da artık bu illegale itiyor haberleri yok. Ya da var da umursamıyorlar. Eryudesin haftalık paylaştığı ceza alan oyuncuların % 60 ı biz oyuncuların reportları değilse ben bu işi bırakırım.

Sonuç olarak az kaldı ben de bu illegale başlayacağım gibi az kaldı yani! Sorumlusu da sorumsuz yönetimdir diyeceğim...

Senior Member
    Quote Originally Posted by canersonmezxx1997 View Post
    oyunda kaos etkinliğine girmeyi seven zevk alan bie oyuncuydum. Uzun zamandan beri girmiyordum bugün öğlen kaosuna girdim. Yillardir çözülemeyen ya da umursanmayan sorunlardan acayip derecede sıkıldım.
    1)kaosta yerden vuran kişiler hala varlar.
    2)makro kullanimi serbest galiba çünkü 1.5 sn de 6 k damge yedim.
    3)hilecileri saymiyorum bile adamlara kaos sonu pm atiyorum ada sende kullan ben günde 3 kaostan da mavi aliyorum diyor ve bu hileciler aylarca banlanmiyor.
    4)bizim gibi legal oyuncular sözde herkesin eşit olduğu bu etkinlikten artik faydalanmiyor. Bugün kendi kaosunda 10 kişi kaldik çünkü 4 tane illegal kullanici vardi. Biz bundan sıkıldık insanlarda sıkıldı. Sizler bunlai biliyorsunuz ama neden düzenleme getirmiyorsunuz?
    5)hergün jr giriyoruz jrlerde süre ve skor görünmüyor , neden? öndemiyiz geride miyiz demekten kaç defa monu kestiğimizi dahi bilmiyoruz.

Sizden legal bir oyuncu olarak istediğim ya etkinliklerde bu illegalliği, hatalari kaldirin temizleyin ya da kaosu kaldirin kardeşim. Biz çarimizi geliştirmek için etkinliğe giriyoruz farm atiyoruz karşiliğini alamiyoruz ama elin illegal oyuncusu makroyla ft ye girer programla mavi kuutularini alir parasini kasar. Olan bizim gibi legal oyucuya olur. Bu mu sizin oyuncuya sayginiz?

Not:lütfen aşağiya gelip illegal olduğunuzu düşündüğünüz kişilerin videolarini cr ye bildiriniz gibisinden mesajlar yazmayiniz. Benim işim oyncu banlatmak mi yoksa oyun oynamak mi?

sorsan sorunu yapimciya ilettik olumsuz yanit aldik zaten bir milyar 372 milyon 945 bin tane sorunun hangisi olumlu olmuşki olum sonuçlanan sorunlarin listesini rica ediyorum 10 taneden fazlami acaba.forumda sorun problem çözülsün diye bildiriyoruzda takan varmi acaba buda muamma şimdi bu yazdiklarimida silerler eleştri yapioz siliorlar bi konuya yorum atioz siliyorlar sanirsniz 45 sayfalik küfür ediyoruz jr girip afq olani video çektim 1.30 saniyelik yeterli değil dediler gittim 12 dklk video çektim bende yetmezse 40 dklk konulu film çekcem atcam.