Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Disiplin cezasii

DİSİPLİN CEZASI ALDIM CARIMA 1000KC ÇEKTM GEREKLI METARYELİ ALDIM 10^'ar tane istenilen tüm canavarları kesmeme rağmen karakterim displin kısmından çıkmıyor canta nın içine koyurorum silahı yinege görevi vermıyor karakterim orda duruyor ne yapmam gerekiyor VEGA server

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Sunucu bilgisi, karakter ismi ve envanter açık görevi bitirdiğinize dair bir ekran görüntüsü ekler misiniz konuya?

Junior Member
    atıyorm hemen

Junior Member
    [IMG]IMG20210620015816[1][/IMG]
    SERVER :VEGA

carakter : WrinkleLemonHaze
    Last edited by IBlackWicked; 06-20-2021 at 10:18 AM.

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Ekran görüntüsü yüklemeniz olmadı aşağıdaki adımları tek tek uygularsanız yüklemeyi doğru yapabilirsiniz;

* KSC / Resim Yüklemek

-Klavyenizin sağ tarafında bulunan - tuşu, oyun içerisinde anlık olarak görüntü almanızı sağlar. Tuşa bastığınız oyunun kurulu olduğu clientin içerisinde KSC dosyası oluşturulur. Oluşan bu KSC dosyasını jpg. resim haline getirmek için;

1- Clientin içerisinde bulunan KSCViewer programını açın,
    2- File > Open seçeneğiyle clientin içerisinde bulunan ksc uzantılı dosyanızı açın (direk olarak aldığınız resmin açıldığını göreceksiniz),
    3- Sonrasında, File > Save as seçeneğiyle açtığınız bu resmi jpg olarak bilgisayarınızın herhangi bir bölümüne kayıt edin.

- Kayıt ettiğiniz jpg uzantılı resminizi www.hizliresim.com (önerilen resim yükleme sitesi)'a upload edebilirsiniz. Upload bittikten sonra sitenin size vereceği linkler arasından 'Doğrudan Erişim' linkini not edin,

- Not ettiğiniz resim linkini, [img]resim linki[/img] şeklinde konunuza ekleyebilir ya da aşağıda resimde kırmızı ok ile gösterilen 'insert image' butonu yardımıyla konuya ekleyebilirsiniz;

Junior Member

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Stick eşyasını çöpe atıp görevi sildikten sonra tekrar bir ekran görüntüsü ekler misiniz? Direkt oyun içi ksc alırsanız daha sağlıklı olur.

Junior Member
    Last edited by _DizzyMask_; 06-20-2021 at 10:56 AM.

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Konuyu yetkili birime ileteceğim bu süre zarfında karakterinizi sürekli online tutun lütfen.

Junior Member
    Merhaba yaklaşık 2004 senesinden beri ara verip tekrar dönüp sıklıkla arkadaş çevremle bu oyunu
    oynamaktayım yaklaşık 2 ay önce 10 senelik binlerce cash yüklediğim hesabım hapise atıldı
    sonrasında cıkardım sonra tekrardan hapise atıldı ben hic bir şekilde yazılımsal ve donanımsal oyun
    içinde haksız rekabet oluşturacak birşey illegal program kullamadığım için daha önce böyle bir olay
    karşıma cıkmadığı için charım 3.kez hapise atılmış ve ban yedim charımın içerisinde o sunucuda
    yaklaşık 15 bin tl gibi bir yatırımım mevcuttu ticket attım ticketa sadece otomatik cevaplar verildi
    daha sonra tekrardan id actım pc me format attım (mod arkadaşların tavsiyesi ile) kullandığım mouse
    10 tl klavye 30 tl ve knıght online haricinde pc de herhangi bir şey yüklü olmamasına rağmen bu
    karakterimde her 10 günde bir 3 kez hapise girdi, en son arkadaş ortamında kopmamak için tekrardan
    bir yatırım yapıp pc ye 2 kere format atıp mage karakter almama rağmen mevcut charımda her 15
    günde bir hapise yemeye başladı ve en son 2 gün önce hapise düştüm ticketlarıma otomatik cevap
    geliyor inanın 30 yaşımdayım evliyim oyunu sevdiğimden hala hesap acıyorum ve hala 1000 cash
    verip hapisten cıkarıyorum sanki otomatik ip ye hapis cezası verilmiş gibi bu yaşta bu kadar yatırım
    yapıp nasıl illegal program kullanabilirim paramı resmen çöpe atıyorum ama ticketlarıma aldığım
    cevap sadece otomatik sizden bir arkadaş olarak bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum
    gerçekten bir sorun var durmadan karakterlerim hic birşey yapmamama rağmen hapise düşüyor
    hatta en son 1.hapise düştükten sonra hic girmedim neredeyse oyuna tekrardan hapise düşmüş
    ticket atın demeyin otomatik cevap geliyor…