Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member
    Bütün skilleri kaldırın. Millet artık PK yı Z+R ile yapsın.

Bu oyunun PK daki en büyük eksikliği bloklayıcı diğer bir deyişle sinir bozucu skillerin çok az olması. Olan bu tür skillerin 80%'nini de DB Prieste vermişler zaten. DB priest harici diğer karakterlerin hepsinde toplasan 3-5 tane belki vardır bunlardan biri de ilission diğeride styx. Yok onu da kaldırın oyun iyice cacığa dönsün. Ice magenin dondurma özelliğinide kaldırın 80 i yani. O da sinir bozucu skill ya.

Portunun kilitlemesini kaldırdılar daha doğrusu yapabilecekleri en iğrenç şeyi yapıp skill %100 tutuyorken kumara dayalı yaptılarda ne oldu? karakteri öldürdüler. CZde PK atan 3-5 Porutu vardı asıl charı porutu/kurian oynayan onlarda bıraktı charı gitti.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by LordVeyda View Post
    dayıcım sana diyorum ki Illusion atıp duruyor. Hani gelmiyor. Sadece o iğrenç skili atıp duruyor. Napmamı bekliyosun tüm cz de adamı mı kovalayım ? adamda item dahi yok. Kesememe durumu değil bu. Adam sadece o skili atıyor
    kardeş sende atacaksın o zaman.
    Açacaksın 1 tane karşı ırktan bi hesap ks atana sende aynı şekilde gireceksin.
    Yada git okçu ol , madem karşı taraf ezik diyorsun. Uzaktan patla 80i
    ama gelip benim cz de pk sırasında kullandığım skille nerf isteme.

Bi asas beni kovalarken , gücümün yetmediği yerde ilision atan biriyim , atılması gerektiğini de düşünüyorum.