Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Senior Member
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Kardeşim sen beni anlamamışsın. Ben olyde oynuyorum 83/3 çarım var reb 3 ü sırf farm yaparak kastım sen düşün. Hangi slot ne atar sana burdan bir bir yazarım. Hatta youtube a videolar çekmişliğim bile vardır. Adı FARMOLOG düşün artık. Ne kastıysam çarıma yatırdım okçu karakterim var... Neyse.

Sen ya benim mesajımı tamamen okumadın ya da anlamanda sıkıntın var. Ben diyorum ki aocda reb10 adamlar genei ile farm yapıyor. Bak GENE ile o kadar rahatlar. Benim önerim npcden alınan tüm itemlerin dropları kalksın. Her slot ama her slot leveline göre çöp atsın diyorum ben. insanlar Ts yi busu npcden almak için para kasmalı değil mi ? Hah işte onun için her slot seviyesine göre çöp atsın. Bunun güzelliği şu olur. Herkes pre alır çöpleri daha pahalıya npcye satmak için. Herkes oto loot alır kutu toplamak için, herkes vip key alır daha fazla slotta durmak için. Böylece ne olur oyun kazanır. Her slot çöp attığı için dolar. Bus parası da çıkar ts parası da. Npc den alınacağı için ayrıca oyundan gb de silinir. Pazarda ezik çarların 200 200 bus satması kalkar ihtiyacı olan gider kasar çöple parasını gider npcden busunu alır. + basmak zorlaşır item değerlenir.

Sana ben farm eğitimi veririm. Ben su an sadece maden yapıyorum. Zamanım yok çunku. Ben yıllık izine ayrıldığımda dc pre alıp farm kasan adamım. Umarım bu mesajımı okumuş da ne dediğimi neden bahsettiğimi anlamışsındır.
    Quote Originally Posted by dudek89 View Post
    oyun içerisinde hiç bir mobtan BUS düşmese. Moradonda tek tük BUS drobu alabiliyorsun, bu bile kalksa. Bunların yerine aynı oranda hammer ve ts drobu eklense nasıl olur?

Sen millete farm öğretmeyi bırak da önce bir kendine oyuna gb nasıl girer, oyundan gb nasıl çıkar, pvp alanlarından değerli droplar kalkarsa kim neden czye çıkar bunları öğret. Dur ben sana öğretiyim sen kendini baya zorlamışsın böle bir öneri için de oyunu bilmediğin o kadar belli ki.
    1. Bus drobu ile oyuna gb girmez zeki kardeşim. Neden mi çünkü busu upgradede kullanırsın silinir gider. Hatta unique itemlerde busla beraber üstünden coin gider. Ha oyundan gb silicem ben diyosan zaten pazara koyulan bus npcdekinden 50-100 k düşük gider npcden çekersin paşa gönlün bilir.

2. Pvp alanından değerli itemler kalkarsa senin düşüncenin aksine itemlerin fiyatı artmaz , düşer zeki kardeşim. Neden biliyor musun insanlar itemleri czde karşı ırk karşısında güçlü olmak, farm atarken slottan kolay kolay düşmemek, kutuyu alabilmek için yeterli apye sahip olmak için alıyor. Sadece pk için oynayan ufak bir kitle var ancak bu adamlar da czde adam bulamayınca itemlerini satar gider oyunu bırakırlar. Kimse item almaya ihtiyaç duymaz herkes satmaya çalışırsa ne olur o itemleri senin gibi madenciler mi alacak ?

Tamam mı güzel kardeşim ? Allahtan yönetim sizin gibi gönüllerin game masterlerinin uzun düşünceler sonucu ortaya koydukları önerileri dikkate almıyor da oyun hala biraz oynanabilir halde.
    Last edited by killermouse; 06-19-2021 at 02:33 PM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Sen millete farm öğretmeyi bırak da önce bir kendine oyuna gb nasıl girer, oyundan gb nasıl çıkar, pvp alanlarından değerli droplar kalkarsa kim neden czye çıkar bunları öğret. Dur ben sana öğretiyim sen kendini baya zorlamışsın böle bir öneri için de oyunu bilmediğin o kadar belli ki.
    1. Bus drobu ile oyuna gb girmez zeki kardeşim. Neden mi çünkü busu upgradede kullanırsın silinir gider. Hatta unique itemlerde busla beraber üstünden coin gider. Ha oyundan gb silicem ben diyosan zaten pazara koyulan bus npcdekinden 50-100 k düşük gider npcden çekersin paşa gönlün bilir.

2. Pvp alanından değerli itemler kalkarsa senin düşüncenin aksine itemlerin fiyatı artmaz , düşer zeki kardeşim. Neden biliyor musun insanlar itemleri czde karşı ırk karşısında güçlü olmak, farm atarken slottan kolay kolay düşmemek, kutuyu alabilmek için yeterli apye sahip olmak için alıyor. Sadece pk için oynayan ufak bir kitle var ancak bu adamlar da czde adam bulamayınca itemlerini satar gider oyunu bırakırlar. Kimse item almaya ihtiyaç duymaz herkes satmaya çalışırsa ne olur o itemleri senin gibi madenciler mi alacak ?

Tamam mı güzel kardeşim ? Allahtan yönetim sizin gibi gönüllerin game masterlerinin uzun düşünceler sonucu ortaya koydukları önerileri dikkate almıyor da oyun hala biraz oynanabilir halde.

Ooooo karşıma bir tane cz de farmcı kesen çıktı. Buyur gel sana olayı bir kere daha senin de anlayabileceğin tarzda anlatayım. Anadili türkçe olan bizlere türkçe dersi veriyorlar neden çünkü senin gibiler hala okuduklarını anlayamıyor. Ben 2 dir yorumumda dedim ki NPCDE SATIŞI OLAN İTEMLERİN DROPLARI KALKSIN. Sen bana gelmişsin değerli item dropları kalkarsa diyorsun. Kimse sana weapon armor dropları kalksın demedi ki!

Cz dediğin farm atılması gereken yer değildir. Ha farm koyarsın çünkü zordur ama asıl gayesi karşı iki ırkın savaşmasıdır. Orda bus dusurecegım ts cıkaracagım dıye 70 lvl garibanı gelip kesmek değildir senin anladığın pk! + 10 reb adam farmcı kesiyorsa o onun vizyonsuzluğu ki sen de onlardan birisin anlaşılan. Bf ye gir de sen hem farmı hem pkyı gör.
    1. Vegada bus 2200 2300 olyde 1500 1600 neden oynayan yok. Sen diyorsun ki git npcden al arada kaç m var farkında mısın? Ben diyorum ki NPCDE SATILAN İTEMLERIN DROPLARI KALKSIN sen diyorsun ki değerli itemler kalkarsa... Ha bu dropları kalksın dediğimin de bir çözümünü yine yazdım ama türkçesi kıt olduğunuz için anlamamışsın. Bunun yerine ÇÖP DENİLEN İTEMLERİN DROPLARI ARTAR VE HER SLOT ÇÖP ATARSA HER SLOTU LEVELİNE GÖRE KESEN ADAMLAR OLUR. Bu adamlar pre de alır oto loot da alır vip de alır. 2200 u satıcıya degıl de 2400 u npcye verır bu da aradaki farkı kapatır.

Her naneyi siz biliyorsunuz kralsınız.

Senior Member
    Ooooo karşıma bir tane cz de farmcı kesen çıktı. Buyur gel sana olayı bir kere daha senin de anlayabileceğin tarzda anlatayım. Anadili türkçe olan bizlere türkçe dersi veriyorlar neden çünkü senin gibiler hala okuduklarını anlayamıyor. Ben 2 dir yorumumda dedim ki NPCDE SATIŞI OLAN İTEMLERİN DROPLARI KALKSIN. Sen bana gelmişsin değerli item dropları kalkarsa diyorsun. Kimse sana weapon armor dropları kalksın demedi ki!

Cz dediğin farm atılması gereken yer değildir. Ha farm koyarsın çünkü zordur ama asıl gayesi karşı iki ırkın savaşmasıdır. Orda bus dusurecegım ts cıkaracagım dıye 70 lvl garibanı gelip kesmek değildir senin anladığın pk! + 10 reb adam farmcı kesiyorsa o onun vizyonsuzluğu ki sen de onlardan birisin anlaşılan. Bf ye gir de sen hem farmı hem pkyı gör.
    1. Vegada bus 2200 2300 olyde 1500 1600 neden oynayan yok. Sen diyorsun ki git npcden al arada kaç m var farkında mısın? Ben diyorum ki NPCDE SATILAN İTEMLERIN DROPLARI KALKSIN sen diyorsun ki değerli itemler kalkarsa... Ha bu dropları kalksın dediğimin de bir çözümünü yine yazdım ama türkçesi kıt olduğunuz için anlamamışsın. Bunun yerine ÇÖP DENİLEN İTEMLERİN DROPLARI ARTAR VE HER SLOT ÇÖP ATARSA HER SLOTU LEVELİNE GÖRE KESEN ADAMLAR OLUR. Bu adamlar pre de alır oto loot da alır vip de alır. 2200 u satıcıya degıl de 2400 u npcye verır bu da aradaki farkı kapatır.

Her naneyi siz biliyorsunuz kralsınız.
    Tabi ya sen biliyorsun ben senin zaten ne kadar bildiğini anladım merak etme çöp dediğin droplardan oyuna gb giriyor bus ile değil. Ayrıca ts , armor sc weapon sc bunların hepsinin npcde satışı var. Senin kafa yapına göre siyah yeşil gemlerden bus drobunu kaldırsınlar insanlar npcden alırlar oyundan gb silinir. Peki black gemi yeşil gemi kim alacak güzel kardeşim ve ne fiyattan alacak. kırdırmalık shell için millet gem mi kıracak yoksa 200 tanede 1 atar mı atmaz mı belli olmayan takılardan elde etmek için mi alacak. Dediğim gibi öncelikle bu oyunun temelinde czde pk atan insanların olduğunu bilmen lazım. Bu pk atan insanları czde durabilmesi için de czde kalabalık bir oyuncu kitlesi olması gerekiyor. Dediğim gibi Allahtan yönetim her öneriyi umursayıp böyle yapsak nolur aceba diye düşünmüyor.

Senior Member
    Ayrıca vegada ve olympia da neden oyuncu olmadığının mantığını sana söyledim bunu tekrar tekrar sorman da ayrı bir komedi. Dostum czde pk atan olmassa pazarda item satılmaz item satılmayınca itemlerin değeri düşer, czde farm slotları olmassa czde kesebileceğin adam bulamassın. Olympiada busun 1500-1600 olmasının asıl sebebi bus drobu değil servere giren busun çıkan bustan fazla olmasıdır. Yani millet item basmıyor neden çünkü item satılmıyor. Adam shardı olympiada 8 e basıp kime satacak kaç günde satacak kaça satacak +8 geçmesi için kaç tane +7 yanacak kaç tane bus boşa gidecek uğraştığına değer mi ? Anladın mı güzel kardeşim benim.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Ayrıca vegada ve olympia da neden oyuncu olmadığının mantığını sana söyledim bunu tekrar tekrar sorman da ayrı bir komedi. Dostum czde pk atan olmassa pazarda item satılmaz item satılmayınca itemlerin değeri düşer, czde farm slotları olmassa czde kesebileceğin adam bulamassın. Olympiada busun 1500-1600 olmasının asıl sebebi bus drobu değil servere giren busun çıkan bustan fazla olmasıdır. Yani millet item basmıyor neden çünkü item satılmıyor. Adam shardı olympiada 8 e basıp kime satacak kaç günde satacak kaça satacak +8 geçmesi için kaç tane +7 yanacak kaç tane bus boşa gidecek uğraştığına değer mi ? Anladın mı güzel kardeşim benim.
    Anlatalım. Gelişmemiş sıfır adamı cz ye hadi farm yap diye salarsan anca senin gibi adamlar gelir tek atar. Cz de farm yapılmaz demedim durumuna göre zor oldugu ıcın ıyı şeyler duser. Bak ben gem mem de demedim. Gemden dusen zaten mobdan dusmuyor. Benım dedıgım bu gozunu sevdıgım aocdan golemden ve bunların turevlerınden NPC DE SATILAN ITEMLERIN DROPLARI KALDIRILSIN. Sen hala bana gem mem diyorsun. Gemden atsın zaten gem zor şartlarda kasılan bır sey. Sen istiyorsun ki adam gorevlerle kassın 70 e sıfır ıtem gelsın cz de farm yapsın sen de bowla toton pardon AP'n yetmesin farm slotları gez. Alttan gelen adam ne kasacak ne kadar kasacak bunu hıc dusunmuyorsunuz. Bus olmazsa olmasın ondan gelecek parayı da yazdım çöp itemler dedim her slottan levelıne gore atabılır. Boyyle olunca her slot dolar taşar. Czde serkeş serkeş gezen doom falcon cw bıle kesılır farm atılır oralarda. Bu da ne yapar cz yı de doldurur al sana farm yapılacak slotlar al sana cz de farm yapan adamlar. Ama senın gorus o kadar dar kı üflediğimin busuna takılı kalmışsın.

Neyse kral sensin.

Senior Member
    Anlatalım. Gelişmemiş sıfır adamı cz ye hadi farm yap diye salarsan anca senin gibi adamlar gelir tek atar. Cz de farm yapılmaz demedim durumuna göre zor oldugu ıcın ıyı şeyler duser. Bak ben gem mem de demedim. Gemden dusen zaten mobdan dusmuyor. Benım dedıgım bu gozunu sevdıgım aocdan golemden ve bunların turevlerınden NPC DE SATILAN ITEMLERIN DROPLARI KALDIRILSIN. Sen hala bana gem mem diyorsun. Gemden atsın zaten gem zor şartlarda kasılan bır sey. Sen istiyorsun ki adam gorevlerle kassın 70 e sıfır ıtem gelsın cz de farm yapsın sen de bowla toton pardon AP'n yetmesin farm slotları gez. Alttan gelen adam ne kasacak ne kadar kasacak bunu hıc dusunmuyorsunuz. Bus olmazsa olmasın ondan gelecek parayı da yazdım çöp itemler dedim her slottan levelıne gore atabılır. Boyyle olunca her slot dolar taşar. Czde serkeş serkeş gezen doom falcon cw bıle kesılır farm atılır oralarda. Bu da ne yapar cz yı de doldurur al sana farm yapılacak slotlar al sana cz de farm yapan adamlar. Ama senın gorus o kadar dar kı üflediğimin busuna takılı kalmışsın.

Neyse kral sensin.
    Güzel kardeşim çok bilmiş kardeşim. Bak senin anlayabileceğin şekilde anlatıyorum iyi dinle daha cevap yazmıcam. Bu oyunda sadece jr bdw girip bütün jrleri kaybetsen bile en yeni server 2 senelik. 720 günlük bir serverde

500 gün jrye girip hepsini kaybetsen 1000 tane black gem yapar. 500 gün günde 1 kere bdw girsen 200 tanesini kazansan 200 tane kırmızı kutu yapar. Ftye girmek zor hadi 50 kere ftye girip yeşil kutu aldın 50 yeşil kutu 50 coin (16 mavi kutu) yapar. Yaklaşık 20 gblik bütçe çıkardım bak bütün jrleri kaybederek oynamak amaçlı oynayan adam bu bütçeyi 5 e katlayabilir. Oyunun şu durumunda görev itemli itemlerini alamayan insan yok kastığı parayı siteye satan insan var şunu kafanıza sokun artık yeter be. Şu kadar basit bişeyi anlamıyosanız daha bişey demiyorum ben dediğim gibi bu da yetmediyse cevap falan atmıyorum daha bu neymiş arkadaş ya!
    Last edited by killermouse; 06-19-2021 at 03:31 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Ticari kafa o kafa bu kafa demogojiyi geçip realiteye gelelim.
    GB değerinin yüksek olması cazibe yaratır bu bir realite okadar bir realite ki yönetim kendine gelecek olan parayı bırakmış ve npc de coin çıksın diye pus eşyası satar olmuş.
    Ticari kafaysa ticari kafaya saygı duyacaksınız.
    Alışmışsınız yerli tv siyasetçisi dinlemeye sürekli bir ötekileştirme sürekli bir hainlik yaftası yapıştırmaya.
    Multiyi mafyayı eleştiren konu açıyoruz "o adamlar nekadar pus harcıyor haberin var mı" diye yorum yapıyolar.
    [IMG][/IMG]

Senior Member
    Gem fragment dışında kesinlikle kalkmalı scroll dropları. Sadece bus için değil bütün scrollar.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Oyundaki büyük çoğunluk eşyaların parasal değerinin olması sebebiyle oyunda ve bu sebeple de oyun hala ayakta kalabiliyor. Önerini desteklerim ama aksi iddia edilse de oyun ekonomisini baltalayacak hareketlerde bulunulacağını düşünmem.

Ticaretçiler aç kalsın ise amaç Pus' a 100' lü bus paketi koyulmasını alternatif olarak öneririm.

Junior Member
    Çok güzel olur. Kırdırmalardan atsa yeter.