Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member

Bütün BUS Dropları Kaldırılsa

oyun içerisinde hiç bir mobtan BUS düşmese. Moradonda tek tük BUS drobu alabiliyorsun, bu bile kalksa. Bunların yerine aynı oranda hammer ve ts drobu eklense nasıl olur?

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by dudek89 View Post
    oyun içerisinde hiç bir mobtan BUS düşmese. Moradonda tek tük BUS drobu alabiliyorsun, bu bile kalksa. Bunların yerine aynı oranda hammer ve ts drobu eklense nasıl olur?
    Çok güzel olur busu npc den alırlar bu sayede oyundan gb sılınır. Ama bunun yerıne cop droplarının artması lazım..

BUS, flash gibi sürekli tüketilen eşyaların droplarının kaldırılması, oyundaki GB'nin kullanım amacını artırır. Oyuna sürekli bir GB girişi oluyor fakat harcama alanı çok kısıtlı olduğu için oyunda enflasyon oluşuyor. Sunucuda örneğin günlük 100 GB girişi oluyorsa en az 90 GB'nin harcanabiliyor olması gerekir. Şuanki düzende pot parası haricinde harcanabilecek bir yer yok.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    şimdi bu öneriyi getiren arkadaşın aklındaki şu. biz zaten cz aoc elimizde bulunduruyoruz. biden başka kimse slota giremiyor.
    nasıl olsa nereye nörf vurursalar vursunlar cz aoc dokunmazlar ellemezler. Aynnen böyle olmadımı ?
    Heryere nörf geliyor aoc aynen oluk oluk bus atıyor.
    Bu durumda cz aoc elinde bulunduran mafya tabii ki diğer tüm slotlardaki bus drobunun kalkmasını ister.
    aresde bus 1.3-1.4m iken birden 2.350k y fırlar.
    Ohaa kazançtaki artışa bak.
    Dur ben gideyim forumda biraz edebiyat parçalayım da bus drobu kaldırılsın. belki yerler.
    Yerler mi acaba ?

Senior Member
    zaten busu 2300 2200'e pazardan çekiyoruz 2400e npcden cekip olan coins'i oyundan silmek harika bir fikir lütfen olsun,BUS kaldırılır ise oyuna çok büyük katkısı olacaktır
    Last edited by Lenia; 06-19-2021 at 11:35 AM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    şimdi bu öneriyi getiren arkadaşın aklındaki şu. biz zaten cz aoc elimizde bulunduruyoruz. biden başka kimse slota giremiyor.
    nasıl olsa nereye nörf vurursalar vursunlar cz aoc dokunmazlar ellemezler. Aynnen böyle olmadımı ?
    Heryere nörf geliyor aoc aynen oluk oluk bus atıyor.
    Bu durumda cz aoc elinde bulunduran mafya tabii ki diğer tüm slotlardaki bus drobunun kalkmasını ister.
    aresde bus 1.3-1.4m iken birden 2.350k y fırlar.
    Ohaa kazançtaki artışa bak.
    Dur ben gideyim forumda biraz edebiyat parçalayım da bus drobu kaldırılsın. belki yerler.
    Yerler mi acaba ?
    Sen yenisin galiba.

Neden böyle söylüyorum geçen sene cz aocun bus drobu %30 düştü. Direkt güncellemeyle geldi hem de. Yanı cz aoca dokunamazlar lafın patladı. Adamın da dediği gibi eski serverlarda item basan yoktur olabilir ama yeni serverlarda bus 2200. Bunu Direkt 2400 verip npc den alırsa birisi hem oyundan gb silinir hem insanlar + basmaya çekinir hem de + basılan itemlerin değeri artar. Bunu dengelemek için de hep söylüyorum moblardan çıkan çöp itemlerin dropları arttırılmalıdır. Artsın ki adam oyundan kastığı parayı yine oyuna versin. Örneğin pot drobu örneğin ts drobu düşürülmelidir. Npc de 440k pazarda 110 k ya alan yok ts yi. Bir yandan oyuna giren coinsler artmalı bir yandan da npcde satılan tüm itemlerin dropları kalkmalı...

Çiftlikbank zedeleri gibi, yakında GB zedeler çıkarsa hiç şaşırmam.

Not: Sosyal medya platformlarında yatırım tavsiyesi verenleri görüyoruz. Sanki adam emtia borsasında broker lik yapıyorlar. Birde komik olan yatırım tavsiyesi değildir, demeleri yok mu.
    Last edited by BACKinBLACK37TR; 06-19-2021 at 12:52 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Sen yenisin galiba.

Neden böyle söylüyorum geçen sene cz aocun bus drobu %30 düştü. Direkt güncellemeyle geldi hem de. Yanı cz aoca dokunamazlar lafın patladı. Adamın da dediği gibi eski serverlarda item basan yoktur olabilir ama yeni serverlarda bus 2200. Bunu Direkt 2400 verip npc den alırsa birisi hem oyundan gb silinir hem insanlar + basmaya çekinir hem de + basılan itemlerin değeri artar. Bunu dengelemek için de hep söylüyorum moblardan çıkan çöp itemlerin dropları arttırılmalıdır. Artsın ki adam oyundan kastığı parayı yine oyuna versin. Örneğin pot drobu örneğin ts drobu düşürülmelidir. Npc de 440k pazarda 110 k ya alan yok ts yi. Bir yandan oyuna giren coinsler artmalı bir yandan da npcde satılan tüm itemlerin dropları kalkmalı...
    Tam bir ticaret kafası.
    Oyun bu oyun.
    Sen hiç bilmem hangi slotta kasarken birden 1 adet bus düşmesinin 1 iron bow düşmesinin zevkini anlamazsın 1 raptor düşmesinin zevkini anlamazsın. Anlayamazsın. Bu senin suçun değil. Vahşi kapitalizm budur. Herşey kalksın istersin. Size göre herkesin kazanması önemli değil ki. Sadece siz kazanın istersiniz. Vahşi kapitalizm sonucu bu.
    Siz slotlara daha çok pc koyun gb kasın. Sonra bu gbleri napıcaksınız acaba ?
    Kimisi zevkine pk atar. Kimisi pazar yapar. Kimisi bus kasar. Kimisi dandik şell kasar. Kimisi ms kasar old takı kasar. Kimisi benim gibi sadece hp pot satar sonra +10 itemli çarıyla sadece JR girer BDW girer. Benim zevkim bu. Oyunun değişik eğlencesidir ve herkes zevkini alır. Herkesi tek kalıba indirgeyemezsiniz.
    Birilerinin daha çok pc koyup daha çok gb kasması bencilliğinden vazgeçin artık.
    Az oyun oynayın ve zevkinizi alın.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ayrıca bu oyunda 2 bus düştü 5m kıtladık diye düşünmeyen normal oyuncular da var.
    Bazıları bu düşürdüğü 2 bus ile hangi itemini nasıl basarım öylemi yapsam böylemi bassam diye plan yapanlar ve bundan zevk alan insanlar da var.
    Oyuncunun yakasından bir düşün lütfen. Lütfen diyorum bakınız.
    Oyunun çeşitli eğlenceleri vardır.
    Sizde kafanıza göre takılın işte yaf.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Tam bir ticaret kafası.
    Oyun bu oyun.
    Sen hiç bilmem hangi slotta kasarken birden 1 adet bus düşmesinin 1 iron bow düşmesinin zevkini anlamazsın 1 raptor düşmesinin zevkini anlamazsın. Anlayamazsın. Bu senin suçun değil. Vahşi kapitalizm budur. Herşey kalksın istersin. Size göre herkesin kazanması önemli değil ki. Sadece siz kazanın istersiniz. Vahşi kapitalizm sonucu bu.
    Siz slotlara daha çok pc koyun gb kasın. Sonra bu gbleri napıcaksınız acaba ?
    Kimisi zevkine pk atar. Kimisi pazar yapar. Kimisi bus kasar. Kimisi dandik şell kasar. Kimisi ms kasar old takı kasar. Kimisi benim gibi sadece hp pot satar sonra +10 itemli çarıyla sadece JR girer BDW girer. Benim zevkim bu. Oyunun değişik eğlencesidir ve herkes zevkini alır. Herkesi tek kalıba indirgeyemezsiniz.
    Birilerinin daha çok pc koyup daha çok gb kasması bencilliğinden vazgeçin artık.
    Az oyun oynayın ve zevkinizi alın.
    Kardeşim sen beni anlamamışsın. Ben olyde oynuyorum 83/3 çarım var reb 3 ü sırf farm yaparak kastım sen düşün. Hangi slot ne atar sana burdan bir bir yazarım. Hatta youtube a videolar çekmişliğim bile vardır. Adı FARMOLOG düşün artık. Ne kastıysam çarıma yatırdım okçu karakterim var... Neyse.

Sen ya benim mesajımı tamamen okumadın ya da anlamanda sıkıntın var. Ben diyorum ki aocda reb10 adamlar genei ile farm yapıyor. Bak GENE ile o kadar rahatlar. Benim önerim npcden alınan tüm itemlerin dropları kalksın. Her slot ama her slot leveline göre çöp atsın diyorum ben. insanlar Ts yi busu npcden almak için para kasmalı değil mi ? Hah işte onun için her slot seviyesine göre çöp atsın. Bunun güzelliği şu olur. Herkes pre alır çöpleri daha pahalıya npcye satmak için. Herkes oto loot alır kutu toplamak için, herkes vip key alır daha fazla slotta durmak için. Böylece ne olur oyun kazanır. Her slot çöp attığı için dolar. Bus parası da çıkar ts parası da. Npc den alınacağı için ayrıca oyundan gb de silinir. Pazarda ezik çarların 200 200 bus satması kalkar ihtiyacı olan gider kasar çöple parasını gider npcden busunu alır. + basmak zorlaşır item değerlenir.

Sana ben farm eğitimi veririm. Ben su an sadece maden yapıyorum. Zamanım yok çunku. Ben yıllık izine ayrıldığımda dc pre alıp farm kasan adamım. Umarım bu mesajımı okumuş da ne dediğimi neden bahsettiğimi anlamışsındır.