Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Sen millete farm öğretmeyi bırak da önce bir kendine oyuna gb nasıl girer, oyundan gb nasıl çıkar, pvp alanlarından değerli droplar kalkarsa kim neden czye çıkar bunları öğret. Dur ben sana öğretiyim sen kendini baya zorlamışsın böle bir öneri için de oyunu bilmediğin o kadar belli ki.
    1. Bus drobu ile oyuna gb girmez zeki kardeşim. Neden mi çünkü busu upgradede kullanırsın silinir gider. Hatta unique itemlerde busla beraber üstünden coin gider. Ha oyundan gb silicem ben diyosan zaten pazara koyulan bus npcdekinden 50-100 k düşük gider npcden çekersin paşa gönlün bilir.

2. Pvp alanından değerli itemler kalkarsa senin düşüncenin aksine itemlerin fiyatı artmaz , düşer zeki kardeşim. Neden biliyor musun insanlar itemleri czde karşı ırk karşısında güçlü olmak, farm atarken slottan kolay kolay düşmemek, kutuyu alabilmek için yeterli apye sahip olmak için alıyor. Sadece pk için oynayan ufak bir kitle var ancak bu adamlar da czde adam bulamayınca itemlerini satar gider oyunu bırakırlar. Kimse item almaya ihtiyaç duymaz herkes satmaya çalışırsa ne olur o itemleri senin gibi madenciler mi alacak ?

Tamam mı güzel kardeşim ? Allahtan yönetim sizin gibi gönüllerin game masterlerinin uzun düşünceler sonucu ortaya koydukları önerileri dikkate almıyor da oyun hala biraz oynanabilir halde.
    kardeş sen ne içiyorsun nasıl bi mantık bu ? Taksimde ki o kafamız nasıl güzel ama diyen adam da yok bu kafa.

Şimdi Buss drobu olduğu için 2400k serverdan çıkmıyor. Bunu anlaman bu kadar mı zor ?
    Ts basmak için gereken 440k serverdan çıkmıyor.
    Magic hammer a verdiğin 200 500k arası para serverdan çıkmıyor.
    Ağaç sc lere verdiğin para serverdan çıkmıyor.
    Potlara dünyanın indirimini yapmışlar zaten , bir de CSW vergisi de kapalı , servera sadece para giriyor.
    Serverdan çıkan para , premium sahibi olmayan adamların npc den çektiği pot ve DC war pre sahibi arkadaşların npc den çektiği DC pot , bir de gatelerden 10 15k , rpr ye harcanan 40 50k , wolf - kitap - 62 taşı vs gibi çer çöp gibi şeylere para gidiyor. Bunun adı denge değil

Server a giren çıkan parayı bırakında. Dolar ile aldığınız Cash fiyatlarını düşünün. Turistler dolar getirmezse. Yine cash fiyatları yükselir. Turist lafını şundan kullandım, Yabancı oyuncular olmazsa, İsterseniz Gb niz ne olursa olsun, Bir anlam ifade etmiyor. Sürekli oyundan bölgesel olarak Ülkeye giren çıkan belli. Siz oyundaki gb yi bırakında, yabancı oyuncu çekin. Yabancı oyuncuların olmadığı bir oyunda Sizin gb nizin bir anlamı yok. Yabancı oyuncu sayısı yüzde 90 ve kendi bölgenin oyuncu sayısı ne zaman yüzde 10 olursa o zaman. Gb nizin anlamı olur. Yani kısacası, Siz kazandığınızı zannedenler aslında kaybediyorsunuz.

Not: Yabancı oyuncu para vermez diyenlere, örnek vermek isterdim. Ama şimdi yabancı oyuncular ile ticaret yapan birkaç klanın ismini vermeye değmez. Adamlar ekmeklerinden olmasınlar. Adamları takdir ediyorum. Böyle insanlar lazım bizim ülkeye döviz getiren. Yabancı oyuncular ile ticaret yapabilen.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BACKinBLACK37TR View Post
    Server a giren çıkan parayı bırakında. Dolar ile aldığınız Cash fiyatlarını düşünün. Turistler dolar getirmezse. Yine cash fiyatları yükselir. Turist lafını şundan kullandım, Yabancı oyuncular olmazsa, İsterseniz Gb niz ne olursa olsun, Bir anlam ifade etmiyor. Sürekli oyundan bölgesel olarak Ülkeye giren çıkan belli. Siz oyundaki gb yi bırakında, yabancı oyuncu çekin. Yabancı oyuncuların olmadığı bir oyunda Sizin gb nizin bir anlamı yok. Yabancı oyuncu sayısı yüzde 90 ve kendi bölgenin oyuncu sayısı ne zaman yüzde 10 olursa o zaman. Gb nizin anlamı olur. Yani kısacası, Siz kazandığınızı zannedenler aslında kaybediyorsunuz.

Not: Yabancı oyuncu para vermez diyenlere, örnek vermek isterdim. Ama şimdi yabancı oyuncular ile ticaret yapan birkaç klanın ismini vermeye değmez. Adamlar ekmeklerinden olmasınlar. Adamları takdir ediyorum. Böyle insanlar lazım bizim ülkeye döviz getiren. Yabancı oyuncular ile ticaret yapabilen.
    Kardeş sen çok yanlış gelmişsin. Burası döner ekmek salonu değil oyun oyun. Ben rahat oynama derdindeyim sen bana ne diyorsun. Oyuna artık oyun gibi davranın yeter!

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Kardeş sen çok yanlış gelmişsin. Burası döner ekmek salonu değil oyun oyun. Ben rahat oynama derdindeyim sen bana ne diyorsun. Oyuna artık oyun gibi davranın yeter!
    Siz droplar düşürülsün diyen tayfa değilmisiniz.Birincisi Siz ilk önce Gb ye değilde, bu oyunun daha da ilerlemesini istiyorsanız. Oyundaki yabancı oyuncu sayısının arttırılması lazım olduğunu farkına varmanız lazım. İkincisi itemlerin ticaret ile el değişmesine neden müdahele etmediklerini söyle açıklayayım. Biz eskiler yaşlanıyoruz. Ve teker teker oyun sahasından çıkıyoruz. Onun için fazla takip etmiyorlar. Tüm online oyunlarda aynı olay vardır. 15 yıldır oynayan oyuncusu düzenli premium veren oyuncusu gün geliyor. Yaşlandığından dolayı bırakmak zorunda kalıyor. Bu tüm online oyunlarda bilinen hesap satımı olayını neden oluyor. Hangi oyuna gidersen git. Hep aynı olay vardır. İtemler ve hesaplar el değişir. Bakalım bu oyunda biz ne zaman bırakırız. Allah bilir. Bir gün bizde geçip gideriz. Oyun kimseye kalmaz.

Kimler geldi kimler geçti. Gidenler bir daha gelmez. Artık yaşlandılar.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BACKinBLACK37TR View Post
    Siz droplar düşürülsün diyen tayfa değilmisiniz.Birincisi Siz ilk önce Gb ye değilde, bu oyunun daha da ilerlemesini istiyorsanız. Oyundaki yabancı oyuncu sayısının arttırılması lazım olduğunu farkına varmanız lazım. İkincisi itemlerin ticaret ile el değişmesine neden müdahele etmediklerini söyle açıklayayım. Biz eskiler yaşlanıyoruz. Ve teker teker oyun sahasından çıkıyoruz. Onun için fazla takip etmiyorlar. Tüm online oyunlarda aynı olay vardır. 15 yıldır oynayan oyuncusu düzenli premium veren oyuncusu gün geliyor. Yaşlandığından dolayı bırakmak zorunda kalıyor. Bu tüm online oyunlarda bilinen hesap satımı olayını neden oluyor. Hangi oyuna gidersen git. Hep aynı olay vardır. İtemler ve hesaplar el değişir. Bakalım bu oyunda biz ne zaman bırakırız. Allah bilir. Bir gün bizde geçip gideriz. Oyun kimseye kalmaz.

Kimler geldi kimler geçti. Gidenler bir daha gelmez. Artık yaşlandılar.
    Kardeşim yukarda okusaydın benim farmcı oldugumu karakterimi farmla kastığımı hatta yıllık izinlerimde premium alıp farm yaptıığımı ama su an zamanım olmadığı için sadece maden yaptıgımı yazdıgımı gorurdun. Ben Çarımın üstüne harcamayıp da nakit çektiğim 1 gb dahi yoktur. Ben farmı 3 5 iteme kilitlemeyip 3 5 slota sıkıştırmayıp tüm slotların ÇÖP ATMASI gerektiğini söylüyorum. Sen bana ne diyorsun...

Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Kardeşim yukarda okusaydın benim farmcı oldugumu karakterimi farmla kastığımı hatta yıllık izinlerimde premium alıp farm yaptıığımı ama su an zamanım olmadığı için sadece maden yaptıgımı yazdıgımı gorurdun. Ben Çarımın üstüne harcamayıp da nakit çektiğim 1 gb dahi yoktur. Ben farmı 3 5 iteme kilitlemeyip 3 5 slota sıkıştırmayıp tüm slotların ÇÖP ATMASI gerektiğini söylüyorum. Sen bana ne diyorsun...
    İyi oyunlar dilerim. Keyfine bak.

Bence de Buss dropları kaldırılmalı sadece NPC'den alınmalı

Senior Member
    Oyundan gb silinmek isteniyorsa mantıklı bir teklif gibi geldi

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Selam.

Arkadaşlar forum birbirinize karşılıklı hakaretlerde bulunabileceğiniz, farklı Clan isimleri vererek ithamlarda bulunabileceğiniz bir alan değil. Kurallara aykırı olan mesajlar silindi, lütfen seviyeli bir şekilde düşüncelerimizi belirtelim.

Forum Kuralları
    Last edited by xMakhWelo; 06-21-2021 at 02:51 PM.
    NTTGame Portal - https://www.nttgame.com
    Knight Online - https://www.nttgame.com/knight
    ICS - OTP - https://otp.nttgame.com/
    Destek Bölümü - https://support.nttgame.com/
    Resmi Twitch Kanalı - https://www.twitch.tv/nttgame
    Resmi YouTube Kanalı - https://nttga.me/koyoutube
    Davranış Kuralları - https://nttga.me/davraniskurallari
    Raporlama Sistemi ve S.S.S https://nttga.me/cheat-report-rehber
    Alternatif Client KnightOnlineSetup2511

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Cop slotlari genie alti makroculatda adam 8 mageyi koymis 4 u afk hepsi sari perili cop drobu artsin diyorsunuz. Kim kasicak copu bunlar kasicak bize ne faydasi var