Results 1 to 9 of 9

Siteye giriyorum oyuna giremiyorum

Merhaba bilet attım ama siz cevap verene kadar insanın göbeği çatlıyor res geldiğinde dc olmuş ve birdaha giremedim oyuna sürekli şifre hatası veriyor şifreyi değiştirdim siteye giriyorum oyuna giremiyorum ICS SIFIRLADIM GENE OLMADI HERŞEYİ SİLDİM BİDAHA YÜKLEDİM GENE OLMADİ BİR RES ATMA SONUCU BEN OYUNA GİREMİYORUM VE HESAPTAKİ PUS SURELERİM GİDİYOR ACİL Bİ ÇÖZÜM İSTİYORUM BİLGİLERİMİ GÖNDERDİM . Bi artık bakın süre gidiyor her cevab için 2 gün bekletilmez ki insan SAYGILAR ..!

Aldığın hatanın görüntüsünü eklersen bilen birileri yardımcı olabilir.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Hocam ekran görüntüsü ne alaka oyuna girişte sifre yada ID YANLIŞ DİYOR . SİFREMİ UNUTTUM DİYORUM TEKRAR ALİYORUM YENİ ŞİFRE OLUŞTURUYORUM ONAYLANİYOR OYUNA GİRİP İD SİFRE YAZDIĞIMDA ŞİFRE HATALI DİYOR . BİRAZ ARASTİRDİM RESTEN SONRA BAZEN OLUYOR ÇAR BUGA GİRİYOR FİLAN YAZİLMİS SİFRE DEGİSTİR DUzelir demişler ben 3 4 defa şifre değiştirdim siteye girior oyuna girmiyor 2014 TE YASANAN SORUNLAR HALA DEVAM EDİYOR.

Buraya bu kadar hızlı cevap atılırken . Biletle tüm bilgilerimi gönderdim 27 saattir hala cevap gelmedi .

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Kopiloktay35 View Post
    Buraya bu kadar hızlı cevap atılırken . Biletle tüm bilgilerimi gönderdim 27 saattir hala cevap gelmedi .
    Biletlerinize mesai saatleri içerisinde cevap verilmektedir. "Şifremi unuttum" kısmından aldığınız geçici şifre ile denediniz mi?

Evet hepsiyle denedim gene olmadi sifreniz basariyla degistirilmistir diyor ama oyuna giriste gene aynısını söylüyor

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Kopiloktay35 View Post
    Evet hepsiyle denedim gene olmadi sifreniz basariyla degistirilmistir diyor ama oyuna giriste gene aynısını söylüyor
    Selam,

Probleminiz hiçbir şekilde düzelmiyorsa lütfen sabırla mesai saatleri içerisinde biletinize verilecek yanıtı bekleyiniz.

Mesai saatleri içerisindeyiz henüz cevap gelmedi 5 gündür hesabima ulaşamıyorum . Şifremle siteye giriyorum hesaba giremiyorum .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Destek ekibi resmi tatillerde ve hafta sonu çalışmamaktadır.

Tüm biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir.

Bilet gönderildikten sonra sabırla gelecek olan yanıt beklenmelidir. Eğer bilete yanıt gelmeden yeni bir bilet gönderilirse veya var olan bilete "cevap ekle" butonu ile cevap eklenip güncellenirse bilet sırası otomatik olarak sona taşınır ve bilete gelecek olan yanıtın süresi uzatılmış olunur.

Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.