Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Macrocu vs Luringci Savaşı

*** nickli bir arkadaş Altar serverinde uruklarda makroyla kasan magelere savaş açmış her gün yatırdığı makrocuları günlük yapıp paylaşmakta fakat uruk slotunda kasan magelerde **'a savaş açmış sürekli videoya çekip luringden banlatmakta.

**ın yaptığı açıklamaya göre bu slotta kasanları reportlamış fakat bi sonuç elde edememiş o da kendi adaletini sağlamaya karar vermiş.

Sonuç olarak gördüğümüz üzere yaratıkların çıkma milisaniysine kadar ayarlanmış makrolarla uruk blade görevini yapmayı imkansız hale getiren mageler slotta kasmaya devam etmekte. Slotu makroculardan kurtaran *** ise sürekli ban yemekte.

Bu banlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Urukta TS ile kasan magenin makro olup olmadığını anlamak için yaratık çekmekten başka yöntem var mıdır ?
    Last edited by xBionic; 06-20-2021 at 01:00 PM.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    Ban politikasının acilen güncellenip, Makro cezaları ile Luring cezalarının yer değiştirmesini düşünüyorum ben muhtar.

Yeni bir güvenlik firmasıyla mı anlaşırlar, yoksa kendileri mi yazarlar bilemiyorum lakin bu oyuna en acil şekilde macroyu işlevsiz hale getirecek bir yazılım şart. Bir çok oyunda macro var doğrudur lakin knightta gerek minor gerek yere vurmalar gerek afk farm çok fazla suistimal alanı mevcut.GM'ler banlıyor adam 2 gün sonra tüm slotları yeniden dolduruyor.

Quote Originally Posted by rah_sYpTlwPC View Post
    Yeni bir güvenlik firmasıyla mı anlaşırlar, yoksa kendileri mi yazarlar bilemiyorum lakin bu oyuna en acil şekilde macroyu işlevsiz hale getirecek bir yazılım şart. Bir çok oyunda macro var doğrudur lakin knightta gerek minor gerek yere vurmalar gerek afk farm çok fazla suistimal alanı mevcut.GM'ler banlıyor adam 2 gün sonra tüm slotları yeniden dolduruyor.
    Mevcut yazılımın çok etkisiz bir yazılım olduğunu yazdığım mesajlarım vardı hepsi de silindi. Eleştiri kabul etmiyorlar maalesef. İnternette binlerce illegal program halen var ve hatta satıldıkları yerlerde duruyor ama ne oluyor? Yazım hatası düzeltiyorlar. Bu da muazzam bir yenilik. İllegal programlar filan hikaye.

Senior Member
    Nttgame resmen suç işliyor. Genie ile kasılmayan birine mob çekmek suç olmamalıdır.

Senior Member
    Makrocuları mob çekmeden kanıtlamak çok zor gerçekten bu konuda bi düzenleme gelmeli.
    Ama genie açmış adama mob çeken kişilere luring cezası iyi şuan. Genie açmadan elle kasan kişi zaten mob çekilince o mobdan kendini koruyabilir yani bilemiyorum bende.

macrocuyu gidip evinde videoya alıp öyle kanıtlamak gerekiyor herhalde

Senior Member
    Benim anlamadigim oyun yonetiminin yapmasi gereken iş neden oyuncuya yıkılıyor? Bkz: Cheat Reports. Sacmaligin daniskasi bence. Farm yapilan slotlar zaten bir elin parmagini gecmez. Oyun yonetimi gunde 2 defa 10 dakika bile olsa bu slotlari gezse ortada Hicbir sorun kalmayacak.

Senior Member
    Şu oyundan inanılmaz derecede sıkıldım makrocular ve multiciler oyunun içine ettiler.zaten bu oyunun sonu yakındır..

umarım macroculara kesin bi çözüm gelir yoksa oynama zevki gelmiyor.