Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

AMD isletim sisteminin sorunu ne ?

Son güncelleme ile beraber AMD işletim sistemli PC oyunu bildiğin oynatmıyor . Diğer oyunları denedim hiç bı problem yok anlamıyorum napicam çözemiyorum bı oneisi olan varmi

Quote Originally Posted by Deahtt2603 View Post
    Son güncelleme ile beraber AMD işletim sistemli PC oyunu bildiğin oynatmıyor . Diğer oyunları denedim hiç bı problem yok anlamıyorum napicam çözemiyorum bı oneisi olan varmi
    Amd işletim sistemi diye bir şey yok kardeş. AMD işlemcili sistem vardır, işletim sistemi olsa duramazsın

Intel tabanlı bir oyun

Senior Member
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Amd işletim sistemi diye bir şey yok kardeş. AMD işlemcili sistem vardır, işletim sistemi olsa duramazsın
    Sonuçta anlamış bulundun kardeş bu hareketi yaparak kendine bi çay simit ısmarla artık . Bana ıbık zıbık lazım değil çözüm lazım varsa çözümün söyle yoksa bir sürü sözlük var git orlarda atış

Senior Member
    Quote Originally Posted by iALPHAAAA View Post
    Intel tabanlı bir oyun
    Çözümü yokmu dostum yani bi ayar olayı gibi

Senior Member Defertep's Avatar
    Nickname
    OutOfTouchLabel
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Çözümü yokmu dostum yani bi ayar olayı gibi
    kardeş sorunu anlamayadim ekran donma sorunu varsa veya Grafik tabani veya isinma gibi sorunlar yaşiyorsan
    en cok AMD sistemlerde tek cekirdek isinma sorunu yuzunden donma yapar bunu için yardim talebin varsa yapman gereken sadece işlemçi Fani Degişmen oyun AMD'ye uyumludur lakin sorun işlemçi Fanindan kaynaklidir

iş için İNTEL alinir oyun için AMD tam net ne sorun yaşidini Yazarsan yardimçi olabilirim

Senior Member
    Quote Originally Posted by Defertep View Post
    kardeş sorunu anlamayadim ekran donma sorunu varsa veya Grafik tabani veya isinma gibi sorunlar yaşiyorsan
    en cok AMD sistemlerde tek cekirdek isinma sorunu yuzunden donma yapar bunu için yardim talebin varsa yapman gereken sadece işlemçi Fani Degişmen oyun AMD'ye uyumludur lakin sorun işlemçi Fanindan kaynaklidir

iş için İNTEL alinir oyun için AMD tam net ne sorun yaşidini Yazarsan yardimçi olabilirim
    Üstadım atıyorum slot dönüyorum donma oluyor takıla takıla oyun anlık gidip geliyor . Isınma olmadi hiç bir zaman . Pk alanlarında yoğunlukta donma oluyor

Senior Member NeverFree's Avatar
    Herkes kafadan bişiler sallamış

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeverFree View Post
    Herkes kafadan bişiler sallamış
    Bilene sor demişler varsa bildiğin deyiver dostum

Senior Member Defertep's Avatar
    Nickname
    OutOfTouchLabel
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Üstadım atıyorum slot dönüyorum donma oluyor takıla takıla oyun anlık gidip geliyor . Isınma olmadi hiç bir zaman . Pk alanlarında yoğunlukta donma oluyor
    amd işlemçilerde bu sorun var özellikle Fx serisinde tek çekirdek isinma sorunu bu
    Fx serisi benim elimde vardi cz de özellikle aşiri donma yapiyordu saniyelik

efektleri sifira ceksen bile azda olsa kasma yapiyordu
    bunu bilen bir kişiye yaptirmak oldu sorun şu an için yok
    işlemçi fani degiştirdik güç dengesini tekrardan yaptik ve sorun yok oldu
    bildigim kadariyla oyun amd işlemçilerde tek çekirdek destegi var bir ara bunu intel içinde yaptigi vardi coklu destek vermedigi amd tarafinda ayni durum sanirim devam ediyor
    buda işlemçide aşiri performans kaybi ve aşiri isinma anlamina geliyor