Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Xigncode hatasi

Junior Member

Xigncode hatasi

Yardımcı olabilecek kimse yokmu 2 gündür oyuna giremiyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=9Di_HRR1O94

https://dosyam.org/Y9t/DxDiag.txt

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla Xigncode Log Alma Rehberi konusuna log dosyanızı atmışsınız, ek olarak bir konu açmanıza gerek bulunmuyor.

Lütfen oradan gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Junior Member
    Tmdir cvp bekliyorum 1 gün olmak üzüre cevp gelmedi daha.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Ek olarak lütfen log dosyalarınızı yükleyiniz, bu yüklediğiniz dosyalar üzerinden inceleme yapılması maalesef mümkün değildir.

Xigncode Log Alma Rehberi konusu içerisinde maddeler ile hangi dosyalar olduğu ve nasıl bizlere ileteceğiniz yazmaktadır. Bunun haricinde ek bir sorunuz olursa çekinmeden sorunuz.

Junior Member
    link atabilme şansiniz varmi bakayim dün bana böyle dediler aynisi yapip attim
    link atarsnz sevinirim.

Junior Member
    iyi geceler dediğiniz gibi attim doğrumu bakabilirmisiniz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by HabibGalbi View Post
    iyi geceler dediğiniz gibi attim doğrumu bakabilirmisiniz.
    Selam,

İlgili konu üzerinde paylaşımınız mevcut. Gördüğüm kadarı ile yalnızca DxDiag.txt dosyasını iletmişsiniz. Ek olarak xigncode.log dosyasını da konuda belirtilen şekilde iletmeniz gerekiyor.

Junior Member
    tam anlamadim yardimci olursaniz arama yerine xigncode.log yazıorum boş not defteri çikıor onumu atacam cvp verirseniz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by HabibGalbi View Post
    tam anlamadim yardimci olursaniz arama yerine xigncode.log yazıorum boş not defteri çikıor onumu atacam cvp verirseniz.
    Yukarıda iletilen konuda detaylı bilgi mevcut, lütfen konuyu inceleyiniz.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Oyunumuza girişte Xigncode hatası alıyor ve bu sorunu çözemiyorsanız, bizlere incelememiz için "Xigncode.log" adlı dosyayı göndermeniz gerekmektedir.

Bu dosyayı göndermeden önce yapmanız gereken bazı adımlar mevcut.

1-) Xigncode hatası aldıktan sonra oyundan çıkın veya oyuna girmediyseniz bir sonraki adıma ilerleyin.

2-) Hata aldıktan sonra "C:\NTTGame\KnightOnlineEn\XIGNCODE" klasörüne giriş yaparak aşağıdaki 2 dosyayı silin,

-xigncode.log (Metin belgesi ikonuna sahip dosya)
    -xmag.xem

3-) Belirtmiş olduğumuz dosyaları sildikten sonra bilgisayarınızı ve modeminizi yeniden başlatın ve oyunumuza tekrar giriş yapın.

4-) Başlat tuşuna tıkladıktan sonra "dxdiag" yazın ve ardından gelen uyarı penceresinde bulunan tamam butonuna tıklayın. Açılan ekranda yer alan "Tüm Bilgileri Kaydet" butonuna bastıktan sonra "DxDiag.txt" isimli dosyayı masaüstünüze kaydedin.

5-) Eğer hata almaya devam ediyorsanız, "C:\NTTGame\KnightOnlineEn\XIGNCODE" dizininde yer alan "xigncode.log" ve daha önce masaüstüne kaydetmiş olduğunuz "DxDiag.txt" adlı dosyaları herhangi bir siteye yükleyerek bizlere iletebilirsiniz.