View Poll Results: Son Güncellemelerden Memnun musunuz?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Evet, memnunum.

5 10.20%
  • Hayır, memnun değilim.

44 89.80%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member
    son guncellemeye göre değişir bana kalırsa son gerçek güncelme kurain sınıfın geldiği günceleme (7 yıl oldu heralde ) ama o bile tam bir bitmiş ürün ortaya çıkarmadıda .Oyunda içerik güncellemesine dair hiç bir şey yok .Yeni lwl yen skill bir yeni etkınlık . 1 patch bir şey eklenip bir şey bozuluyor diğer hafta bu eklenen kaldırılıp bozulan şey düzelitmeye calısıyor düzen bu sanırım

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Ben böyle bir konu açmıştım ordada hatta modlar da başlamıştı oyuncularda eskiden şöleydi şimdi böyle diye.
    Tıpki eski Türk siyasetçiler gibi ama şöyle birşey var eski kötülenince yenisi iyi olmuyor malesef.
    Bende bir eski güzelleme yapim o zaman;
    Ben eskiden öyle veya böyle pk ya çıkabiliyordum kimse beni pkya çıkmam için 300 bin tl ile char dizmiş heriflere ziyan olsun diye önlerine atmıyordu ama bugün atılıyor.
    Dünün yönetimi oyunculara item dağıttı yakalandı etti mgame ile birsürü sıkıntı yaşadı o dünün sorunuydu bu bugünün sorunu.
    Oyunu oynayanlar sadece zengin ve yayıncılar olmuş bir sürü normal oyuncu sözüm ona farklı resmi olmayan yerlerde oynuyor.
    Pazar mafya,farm zaten ne haddimize + mafya, cz farm mafya karşı ırk getirip kestirme eee eskiden iyi olsa ne olmasa ne ?