Results 1 to 4 of 4

Question Ticket Atamıyorum Yardımcı olurmusunuz ?

Hesabım Hacker Account Inv. nedeniyle kapatıldı.

Bütün bilgileri girip kaydet dediğimde Gerekli alanlardan biri boş veya maksimum karakter sınırını aştınız!. yazıyor.

Her yeri eksiksiz giriyorum SMS Verified Phone Number: yazan yere şuanki sitedeki telefon nosumu yoksa yenimi eklicem.

ESN yazan yere sitelerden cash almıştır ama 3 seçenek war direk ESN olarak kalacakmı yoksa paysfa falan onlardan birini mi seçmem lazım yardımcı olursanız sevinirim charda pre de var cashde var ama bir türlü ticket atamadım.Birde Ban yediğim karakterten ticket atıyorum başka çardan mı atmam gerek ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Npoint'e sahip başka bir hesaptan problem yaşadığınız hesabın bilgilerini yazarak da bilet gönderebilirsiniz.

Banlanan hesaptan da bilet gönderebilirsiniz, tercih sizin.

SMS onayı için kullandığınız telefon numarasını yazmalısınız.

Esn kodlarınızı aldığınız siteden sipariş geçmişinden öğrenip yazabilirsiniz. Örneğin 1 adet ESN kodu varsa diğerlerine çizgi çekebilirsiniz. Eğer cash'i PUS üzerinden aldıysanız bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Çok uzun bir kelime veya cümle yazıldığında hata alabilirsiniz. Hata aldığınız kısımda kısa bir ileti yazarak "konu" bölümünde yer alan kısma olması gerekeni yazarak açıklama yapabilirsiniz.

Hatırladığınız kadarıyla bilgileri paylaşabilirsiniz. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

İyi forumlar.

Ticket Atarken SMS Verified Phone Number boş bırakıp altta iletiye cevap olarak yazdım kabul ederler heralde oraya yazarken kabul etmiyordu.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by yeahdestan0040 View Post
    Ticket Atarken SMS Verified Phone Number boş bırakıp altta iletiye cevap olarak yazdım kabul ederler heralde oraya yazarken kabul etmiyordu.
    Selam,

İncelemelerin ardından biletiniz üzerinden yanıt verilir. Bundan sonraki süreçte sizden istenilmedikçe biletinizi güncellemeyiniz veya ek bir bilet oluşturmayınız.