Results 1 to 7 of 7

Lightbulb Achive bonus 10 dex

Merhabalar,
    Rogue jobu için 10dex bonus veren bir bonus var ama açan var mı arkadaşım rivalleri saydığını söylüyor ama henüz 40larda 100 olmadığı için emin değilim açılacağına sağdan soldan duyma cevap yerine 100 kil almış birinin cevap vermesini rica ederim.

Lunar war savaşında rival saymıyor diye biliyorum. Düzeltmişler mi?

Senior Member
    Cz de bilerek ölün savaşta kesin. Haftada 4 kez olsa 25 haftada açarsınız.

Quote Originally Posted by mrblaxis View Post
    Merhabalar,
    Rogue jobu için 10dex bonus veren bir bonus var ama açan var mı arkadaşım rivalleri saydığını söylüyor ama henüz 40larda 100 olmadığı için emin değilim açılacağına sağdan soldan duyma cevap yerine 100 kil almış birinin cevap vermesini rica ederim.
    10 dex i nerede kullanacaksın? Cz de Asas için 100 defens daha önemli bildiğim kadarıyla. Ama okçular için 10 dex mi 100 defens mi onun hakkında bilgim yok. Merakımdan soruyorum Asas mısın okçu musun?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Lunar War etkinliğinde Rival dediğimiz özellik aktif değildir. O nedenle 10 dex Achievement tamamlanamamaktadır. Yani aktif olan bir özellik değildir. Bazı kişilerde saymış olsa da özellik açılmamaktadır.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Lunar War etkinliğinde Rival dediğimiz özellik aktif değildir. O nedenle 10 dex Achievement tamamlanamamaktadır. Yani aktif olan bir özellik değildir. Bazı kişilerde saymış olsa da özellik açılmamaktadır.
    Yani o da bozuk.
    Keşke bazı yazım hataları yerine bunlarla ilgilense yönetim değil mi sayın mod.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Yani o da bozuk.
    Keşke bazı yazım hataları yerine bunlarla ilgilense yönetim değil mi sayın mod.
    Nerdeeee.......