Results 1 to 5 of 5

Thread: Upgrade Hk.

Upgrade Hk.

ya önceden bu kadar yanmıyordu itemler +4-+5 +6 yapana kadar kac tane item faild oluyor
    önceden böyle değildi siz ntt nasıl bi ayar çektiyse artık item bişey basamaz hale geldim
    bu gb yükseltemez aksine oyuncunun tadını kaçırır ve oyuna ara vermesini sağlar
    zaten drop-şans oyunlarına bi ayar vermişssiniz herkez bunu biliyor ama inkar ediyor bu şirket
    valla oyuna ara vermeme sebeb oldu eminim benim gibi bi ordu insan vardır bu
    şans oranlarından şikayetci

Senior Member
    ben bu sistemin şöyle olmasını ısterdım.
    5 tane +1 shard veriyosun,1 tane +2 olarak olarak alıyosun.
    5 tane +8 shard verıyosun 1 tane +9 shard alıyosun

Quote Originally Posted by AsasLaresa View Post
    ben bu sistemin şöyle olmasını ısterdım.
    5 tane +1 shard veriyosun,1 tane +2 olarak olarak alıyosun.
    5 tane +8 shard verıyosun 1 tane +9 shard alıyosun
    ya o sistem işlerine gelmez eskiden bu oranlar böyle degildi önceden şans oyunu oynadınmı en kötü paranın 4 te 2 'ni alabiliyordun
    şimdi 4 te '1 ni alsam öpüp başıma koyarım nasılki 2 haftada bir güncelleme geliyor güncelleme notları yazılıyor ntt drop oranları
    upgrade oranları düşürüldü gem fragment çıkan değerli uniq silahların oranı düşürüldü diye fakat güncelleme notunda bunlar yazmıyor
    mgame söylüyor düşür diye mgame düşürüyor fakat oyuncuya bu bilgi verilmiyor. bariz şekilde oynanmış oyunun alt yapısıyla oyuna
    ara vermeme sebeb oldu oynayan arkadaşlara allah kolaylık versin bu yönetimle..

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Upgrade oranlarıyla ilgili bir değişiklik yapıldığı takdirde güncelleme notlarında paylaşılır. Ayrıca anvilin şansa dayalı bir sistemi olduğunu unutmayın.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Upgrade oranlarıyla ilgili bir değişiklik yapıldığı takdirde güncelleme notlarında paylaşılır. Ayrıca anvilin şansa dayalı bir sistemi olduğunu unutmayın.
    düşürülmüşte oyuncularla paylaşıldığını düşünmüyorum bende olsam şirketin yerinde bende
    paylaşmazdım.