Results 1 to 3 of 3
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Güncellemeler Hk.

Güncelleme notundaki mesajımı niye sildiniz.Her seferinde dem vurmuyor musunuz?Biz eleştriyi kabul ediyoruz küfür,hakaret olmadıkça konular mesajlar silinmiyor diye.Ben sadece her oyuncu gibi oynadığım oyun hakkında soru sordum siz ise cevap vermek yerine mesajımı sildiniz.Keşke bu kadar bu forumda,discordda size gelen eleştirilere banlamak,silmek,konuları kapatmak yerine eleştirileri dinleyip hareket etseydiniz.Rica ediyorum sildiğim mesajı aşağıya kopyalıyacağım bir oyuncu olarak bana cevap verin haksızsın diyin,biz nttgame olarak her şeyi yapıyoruz diyin ama silmeyin hatta diğer insanlar da cevap versin mesaj, konu silinerek hiç bir yere gelinmez malesef.
    Soğuyun arkadaşlar.Oyunu bırakmanız için soğumanız için bundan güzel fırsat mı var.Bakın ciddi söylüyorum 1 yılda herkes tarafından bu güncelleme güzel denilecek bir tane güncelleme yok.Soğuyun oyundan, bırakmaya çalışın ben öyle yapıyorum bakın ne güzel pas atıyorlar size.Jr'ye bile giresim gelmiyor artık eskiden 30 dakika önceden çarı npc'ye koyardım.Drakilere tek tık atıyor girmiyorum, cz geçip quest felan yapmıyorum.Pus almış başını gidiyor niye cash harcayıp pk atayım, gerçi farmer harici pkda yok.Güncellemeleri geçtim bir pus indirimide mi zor?Niye yapayım ne var bu oyunda ne veriyorlar aylardır güzel bir güncelleme mi geldi güzel bir etkinlik mi geldi.Korekolar nerde, onlar bizi umursamıyor bir gm ya da oyunu oynayan mod ya aylardır bir tane güncelleme gelmiyor demiyor mu mgame ile irtibat kurmuyor mu bir şey zorlamıyor mu?Ya da onların bu durum hoşuna mı gidiyor öyle yuvarlana yuvarlana gitsin mi diyorlar.İnşallah yorumumu silmezsiniz, eleştiriye açığız diyorsunuz ya.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Beklentiler yüksek olunca hayal kırıklıklarınız da çok kötü oluyor.
    20 yıllık oyun bu.
    Oyuna hangi güncelleme gelirse gelsin isterlerse oyuna takla attırsalar da oyundaki her günümüz İvan Denisoviçin Bir Günü Romanındaki hikaye ile aynı olurdu.
    Sakin olun ve salın gitsin. Ben öyle yaptım tavsiye ederim.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Öncelikle yanlış bilinen birkaç bilgiyi düzeltelim. Moderatörlerin yapımcı firmayla herhangi bir bağlantısı yok. Sizler gibi bizde bir oyuncuyuz. Bizim isteğimiz doğrultusunda bir şeylerin gelmesi pek mümkün değil. Aynı şekilde nttgame'de yapımcı değil yayıncı firmadır. Oyunun asıl sahibi olan mgame istemedikçe hiçbir güncelleme ve yenilik gelmeyecektir. Forum kurallarına aykırı olmayan konu ve mesajlara müdahale etmemeye çalışıyoruz. Konunun dağılmaması adına fikir ve görüşlerinizi [Güncelleme Notu] 17.06.202 konusu üzerinden belirtmeye devam edelim lütfen.