Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Member
    Nickname
    Phantom
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Snake
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus

Angry Exceptional Mythrill Set Reb Sorunu

Exceptional Mythrill Set'im var reb basamıyorum bu sorun da yıllardır biliniyor , artık ne zaman çözülecek bu bug itemimizi hakkıyla kullanamıyoruz sayın GM'ler ?

Bunu düzeltmeyeceklerini söylediler çünkü itemin rebirth hallerini yazmamışlar, dolayısıyla 1 itemin +1 den +21 e kadar ama databasede ekli +30 a kadar olan kod satırı eksik. Olmadığı için de itemi rebe çevirme eklemek zahmetli geliyor bu yüzden eklemiyoruz eski itemlere diyip geçiştirdiler :d

Senior Member
    yoo ben oyun içine girip baktım normal mythril armor +21'e kadar görünüyor exp mythrilde 21'e kadar görünüyor yani birebir aynı kaldıki burada bir oyun hatasından bahsedilmiş düzeltilmesi neden yanlış olsun ?

buy pazardan kendinde bakabilirsin bu esyalara

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Zamanında bir çok defa yapımcıdan istek yapılmış ancak yapımcı firmadan olumsuz yanıt alınmıştır.

Quote Originally Posted by Lenia View Post
    yoo ben oyun içine girip baktım normal mythril armor +21'e kadar görünüyor exp mythrilde 21'e kadar görünüyor yani birebir aynı kaldıki burada bir oyun hatasından bahsedilmiş düzeltilmesi neden yanlış olsun ?

buy pazardan kendinde bakabilirsin bu esyalara
    Vallaha o halde rebe çevirme kısmı eksik kardeşim, o eksik için de uğraşmıyorlar eskiden bir dönem eklenip sonra kaldırıldığı için şuan zaten itemin elde edimi mümkün değil o yüzden uğraşmıyorlar.

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by doctorflamer View Post
    Exceptional Mythrill Set'im var reb basamıyorum bu sorun da yıllardır biliniyor , artık ne zaman çözülecek bu bug itemimizi hakkıyla kullanamıyoruz sayın GM'ler ?
    2 yıla yakın 9 exp dragon set dragon set kullandım. Reb'li halleri buy pazar kısmında görünüyor ama reb basılamıyordu, hemen hemen her güncellemeden sonra reb basmayı denedim olmadı. Exp setler oyunda 7 ay kadar üretime açık kalmış zaten sonrasında da krowaz setler gelmiş. Eski konuları da araştırdım, talepler yapımcıya iletilmiş ancak sunucularda bu eşyalardan çok az olduğu için olumlu dönüş alınamamış. Bu saatten sonra da düzeleceğini zannetmem. Seti de sattım holy knight armor kullanıyorum.

Member
    Nickname
    Phantom
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Snake
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Yapımcı firmaya tekrar bu isteklerimizi nasıl iletebiliriz veya kim iletebilir . Olumsuz cevap verilme sebebi nedir sonuçta high class reverseble item yazıyor üstünde basılması lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by doctorflamer View Post
    kardeş oyun kapanırken yaparlar sanırım abuk subuk şeyler ypacaklarına böle buglu itemleri düzeltseler oyunda sorun kalmaz ztn

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Zamanında bir çok defa yapımcıdan istek yapılmış ancak yapımcı firmadan olumsuz yanıt alınmıştır.
    firmadan acaba olumlu yanıtlar die bi liste flan varmı bi paylaşında görelim 5 milyon 750 bin olusmuz 10 tane olumlu her halde firma neyi olumlu görüorsa artk

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by volgaduzgit1233 View Post
    Bunu düzeltmeyeceklerini söylediler çünkü itemin rebirth hallerini yazmamışlar, dolayısıyla 1 itemin +1 den +21 e kadar ama databasede ekli +30 a kadar olan kod satırı eksik. Olmadığı için de itemi rebe çevirme eklemek zahmetli geliyor bu yüzden eklemiyoruz eski itemlere diyip geçiştirdiler :d
    Eskiden olsa buna inanmazdım ama gmlerin de açıkladığı "biz savaş haritasını oylamayla seçilmesi özelliğini talep ettik ama onlar uskoda çok verimli çalışmadığını söyleyip getiremeyeceklerini söyledi." sözleri duyunca bu oyundan pek bir şey beklememek gerektiğini anladım. Oyun senin oyunun mühendislerin ve geliştirici ekibin var ve kod yazmaya, varolan bir sorunu düzeltmeye üşenip yapmıyorsun. Gerçekten harika bir kafa. Forum olmasa burası 1 sayfa random gülüş yapardım sadece şu olaya.