Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

kurian/portu farm yapamama yaratık kesememe sorunu?

Merhabalar bir çok oyuncunun sevmediği hatta illet olduğu bir karakter olan kurian /portu sınıfı ardream/base/cz zehir skillerinin yaratıklara vurmaması, devil ts çabuk bozulması ve sonrasında yüksek mana tüketimi , karakterin aynı eşyaları giyse bile bir warrior'dan daha düşük ap, hp, mp ve defansının olması gibi sorunlar sebebiyle oyuncuları sadece pk' ya yönlendirmektedir.

Bu sorunların çözümü hakkındaki şahsi düşüncem;
    -zehir skilleri yaratıklara işleyebilir.
    -kurian karakterinde yer alan 60 level skill %100 vuracak sekilde güncellenip istediği mana değeri düşürülüp warrior gibi 45 levele konabilir.
    -Devil ts tekrar kullanım süresi kaldırılabilir.

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Kore sunucusunda olan güncellemeler gelse çok iyi olacak, kırma skili bir tık nerfleniyor ama gerisi çok fazla gerekli kurian için.

Senior Member
    waiorle kurianın düsük lwlleri tam bir işkence.Kurian gerçi daha kötü ne vuruyor skiller nede az mana yiyor.2 skilde bir mana basıyorsun ama hasar yok okcu asas bunlar az mana ile cok damage çıkarıyorlar oyunun ilk safalarında bile

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    kurrian oynaya bilmek için aşırı seviyede item takviyesi yapmanız gerek , zaten atak kurrian bitik . saport olarak tercih ediliyor . kurrian hariç tüm karakterler bos ve yaratık kesmede daha işlevsel , burda karakter malesef işlevsiz halde . enson gelen magic zehir nerfi ile takım olarakta zehir oynanması engellendi .event ve bir çok aktivitede yalnız ve partylere alınmıyor bile . çok konu açıldı bende yazdım fakat ntt gamenin kurrianı yeterli bulması beni üzüyor . ilk baştaki zehire gelen Nerf ve arkasından pot çiftlemeye gelen nerfi bir nebze anlıyorum , fakat iyi kötü vuran zehir skillerine yakın dönemde gelen nerf ile bitik oldu karakter . skil ve stat point vermede aşırı uyumsuz ve yetersiz , master 23 skılı bulunmuyor gördüğüm kadarıyla , diğer tüm karakterlerde var .
    [PHP][/PHP]

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Kurian berserk skili warriordaki gibi olsa bi nebze exp farmda iş yapar onun dışında zehir seçeneği kurian pt ile oynanmıyor çok saçma

Senior Member FFferik16's Avatar
    Kurianın çok fazla eksiği var. Çok kez dile getirildi ama bunun farkında olduklarını hiç sanmıyorum. Hâlâ Youtube'daki doğal olarak seçilerek konan iyi hoş sahnelerden ibaret olduğu sanılıyor, hem de oradaki birçok şeyin de nerflenmesine rağmen.

Junior Member
    En azından mana değerleri azaltılmalı 8 chitin set 7 hb vardı hadi trol kesmeyi geçtim hunga filan bile karakter can çekişiyor. 1k mana var yanlış olmasın 200-300 mana gidiyor TS kolay patlıyor geç doluyor zaten skill vururken vurduğunda hasar olsa gam yemem. Level kasayim mi diye düşününce bile kramp gidiyor kanser olacağım anları filan düşünüyorum. Aşırı bir item koysam anca öyle rahat ederim heralde. Yani çok birşey değil ama priestin 24 de mi ne açılan seri skilli olsa o bile yetecek en azından mana masrafı olmaz 2 tane fazla vururuz.

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Kurianın çok fazla eksiği var. Çok kez dile getirildi ama bunun farkında olduklarını hiç sanmıyorum. Hâlâ Youtube'daki doğal olarak seçilerek konan iyi hoş sahnelerden ibaret olduğu sanılıyor, hem de oradaki birçok şeyin de nerflenmesine rağmen.
    Sanırım dediğin gibi , üst düzey item ve kesik sahneler . ondan sonra şu oluyor galiba bakın kurrian nasıl adam kesiyor . ondan sonra kurrian açan karakter oyuncuları 1 hafta dolmadan oyunu bırakıyor yada karakter değişiyor. en çok nerf lenen en karmaşık durumda olan . düzeltmede bence öncelikli olan karakter . ntt gamenin kontrol saglayıp , kurrian oyuncularına kulak vermesi dileğiyle
    [PHP][/PHP]

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    tank prieste görevden gelen int seti giyip elinize bi smite hammer alın, kuriandan daha seri mob kesersiniz. Karakteri kasmak zulüm. Vurduğu hasar çok az olduğu için paramuna bile alırken 2 kere düşünüyorlar