Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 49
    Oyuncularla daha nasıl dalga geçebilirsiniz gerçekden merakla izliyoruz sizi 2 haftada bir reset atıp milleti kanser ediyorsunuz attığınız resettede bozduklarınızı düzeltecez diye uğraşıyorsunuz size diyecek söz yok

Senior Member
    Muhteşem güncelleme

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Şu güncelleme notunda yazanlar için cidden sunucular kapatılıp çalışma mı yapılıyor?burada yazan şeyler için 2 hafta mı bekliyoruz?

Umarım ileride güncellemeler faydalı olur. Artık şu skill barın pasif olma muhabbeti gelsin. Pus fiyatlarına indirim gelirse zaten çok kişi oyuna geri döner.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Güncellemeler ciddi anlamda taleplerin ,yönetim tarafından önemsenmiyecek şekilde devam ettiği ve edeceği gerçeği was here.

insan bazen hayret ediyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by lHeartBurninq View Post
    Şu güncelleme notunda yazanlar için cidden sunucular kapatılıp çalışma mı yapılıyor?burada yazan şeyler için 2 hafta mı bekliyoruz?
    Dostum fazla konuşma da onu da yapmayacaklar 1 yıl skill vuramayacağız failed vermesinden En azından 1 hafta düzgün oyun oynuyoruz onu da elimizden aldırma

Asasın minor probleminin çözülmesini ümid ederken karşılaştığım güncelleme notlarına bakarken ben ;

Last edited by SH0WST0PPER; 06-17-2021 at 05:06 PM.

Bu muazzam ve dop dolu güncelleme için çok teşekkür ederiz.

En beğendiğim güncelleme notu * Bazı yazım hataları ve fx düzenlemeleri gerçekleştirilmiştir. budur. Her 2 hafta da bir notlar arasında yerini muhakkak alıyor. Bir öneri olması adına, bu güncelleme notunun altına düzeltilen yazım hatalarını eklerseniz daha uzun ve daha çok şey yapmış gibi görünebilir.

d.n: yenilik beklemekten çok yorulduk, artık tek bir beklentim var, umarım var olan etkinlikleri kaldırmazsınız.
    Last edited by WiLdChimpyNuts; 06-17-2021 at 05:21 PM.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Bir şikayetimde moderatör arkadaşlardan yana olacak umarım beni yanlış anlamazsınız. Düzgün güncellemeler geldiğin de neredeyse bütün moderatörler konunun altında belediye çalışıyor tarzında olumlu yorumlarını sıralıyor, kötü güncellemeler geldiğinde ise eleştirilerimize yanıt verecek bir Allahın kulunu göremiyoruz.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg