Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Question Character Seal Scroll (ring) Hk.

Selamlar;

Bu scroll henüz karakter silme gibi bir şey olmadığı için hesabınızda yer açmak için ya da karakterinizi başka bir hesaba aktarmanız için kullanılır diyor yetkililer. Yani Satın alındığında önceden cezası varsa bir anlık sinirle küfür dahi etsen ban yeme ihtimali bile var.

Peki bu scrollu sizin dediğiniz gibi kullanalım size 2 sorum olacak acaba bunlar sadece benim mi aklıma geliyor NttGame neden böyle düşünmüyor merak ettim.

1- Ringi direkt çöpe atarsak karakter silinmiş olmuyor mu? (eğer öyleyse seal scrollu basan çöpe atsın kurtulsun tradeye konulmasın)
    2- Olur ya çarın leveli yüksektir 2 hesaba bölmek istiyordur o zaman yine trade edilmesin şöyle çözülsün. Herhangi bir NPC'de seçenek açılsın hangi ID'ye aktarmak istiyorsa o ID'yi yazıp işlemi bitirsin mantıksız mı?

Cevaplarınızı bekliyorum.

NOT: O zaman kendin kas garanti olsun yada tanıdığın arkadaşdan al diyenler illa ki çıkacaktır. Benim bütün tanıdıklarım oyunu bıraktı genelde solo takılan biriyim. Ayrıcıa iş yoğunluğu yüzünden çar kasacak vaktim yok akşamları eğlencesine giriyorum maksat stres atmak.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Genel sorunuz sanırım daha önce ceza almış karakteri ringleyip başkasına satıp satan kişinin hesabını aklaması ama öyle bir durum yok, cezalar hesaba ve cezayı işleyen karakterin geçmişine ayrı ayrı işleniyor.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Onu da geçtim istediği Cash fiyatı çok pahalı. 1200 cash olabilirdi en azından fazla karakterlerimizi hesabımızdan kaldırabilirdik.

Junior Member
    Dediğim gibi olsaydı eğer karakter tradeye konulmadan da silinebilir ve ya başka hesaba aktarılabilirdi. ama Nttgame bunu yapmak yerine Cyhper ring ticaretinin önünü açıyor sonrada yeni alıcısını diken üstünde bırakıyor. Çünkü forumlarda okuduğum kadarıyla Ringi aktif eder etmez ban yiyen arkadaşlar bile olmuş.

Ya cypher ring tradeye konulmasın yada konuluyorsa üzerine aldığı cezalar işlediği suçlar veya bilet üzerinden o karakter ile ilgili destek verilsin. Çok basit birşey.

Banned
    İşte saçma sapan para kazanma itemi.sonrada alan olursa ban yer biz karışmayız.ya sattıgınız ürünün arkasında durun yada tradeye kapatın bu olayı.ben bir hesaptan suç işlediysem hesaba bloke konur.karaktere ban atma nedir varmı bilgisi olan.ben hiç görmedim 1 slottaki chardan ban yiyip yan charı ile oyuna girebilen.demekki neymiş hesaba ceza kesiliyor.ringteki karaktere ceza konusuna gelecek olursak.hani sizin oyun güvenlik programı var ya.önceden ban attıgınızda atıyorum bilmem ne klasörü bilmem ne exe hile şeyi diye kanıt sundugunuz.bir bilgisayarın Mac adresine anakartına ekran kartına SSD id sine kadar ban atma seçeneğide sunabilir bu program sayesinde

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Konuya gerekli bilgilenin verilmesi ve konunun dağılmaması adına yoruma kapatılmıştır. Aklınıza diğer takılan soruların cevaplarını daha önceden vermiş olduğumuz yanıtlara kolaylıkla erişebilirsiniz. Forumun sağ tarafında yer alan arama butonundan rahatlıkla erişebilirsiniz.

İyi forumlar.