Results 1 to 4 of 4

Genie ile kasarken köpeğin yok olması

Geçen gece artık lagdan mı yoksa gmnin kontrol için slottan çekip geri göndermesinden mi bilmiyorum ama genie ile kasarken sabah kalktığımda pet yok uyanıyorum, üzerinde yeterince yemde var, 1-2 defa GM kontrol için slottan çekmişti hatırlıyorum fakat geri gönderdiğinde genie durmuş oluyordu, şimdi ise köpeksiz şekilde genie çalışır halde buluyorum zaten maliyet yüksek günde hammerlarla 40-50m para gidiyor birde üzerine köpek kapanınca tamamen zararına kasmış oluyorum, az önce 2 çarımda da yine aynı sorunu yaşadım. İş yerimden uzaktan bağlantıyla çarlara baktığımda iki çarımda da genieleri durmuş ve köpekleri yok şekilde buldum (20-25dkda bir kontrol ediyorum genieleri ve yemleride eksik değil)
    (Server Rosetta)

Kardeşim binlerce sorundan bir tanesi bu olay felankor saatlerinde boss doğduğu için slotlara köpek otomatik ölüyor bı mantıklı açıklaması yok. Felo saatlerinde başında olman gerekiyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by has_MrH2pyx5 View Post
    Kardeşim binlerce sorundan bir tanesi bu olay felankor saatlerinde boss doğduğu için slotlara köpek otomatik ölüyor bı mantıklı açıklaması yok. Felo saatlerinde başında olman gerekiyor
    2019 Şubat ayından beri böyle bir post mu bekliyordun yanıt vermek için

Senior Member ogungor261's Avatar
    Nickname
    Eleny
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Overdose
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    uzun süre uruk blade slotunda legal bir şekilde kastım. hiç gmler tarafından macro kontrolüne denk gelmedim. TP edilmedim ve geniem açıkken üzerimde yeteri miktarda yem varken benim petim hiç kaybolmadı. sende TP edilmişsin ve o an köpeğinin ölme anına denk gelmiş atıyorum köpeğin %5ken tp edildin 20dk bakmadın köpeğin ölmüştür. bu kadar kolay bence.